WWE NXT UK 13 maja 2021: Wyniki

Kolejny odcinek NXT UK, na którym będzie się działo dużo, ponieważ po tym odcinku dowiemy się kto zostanie pretendentem do NXT UK Women’s Championship. Dowiadujemy się, że przez atak Amale w ubiegłym tygodniu na Xia Brookside, córka Robbiego Brookside nie jest w stanie zawalczyć.

MATCH #1
Nathan Frazer vs Noam Dar – Heritage Cup Rules Match

W pierwszej rundzie nikomu nie udało się zdobyć punktu, jednak po gongu kończącym rundę Noam wytoczył lokieć w stronę Nathana. W ciągu pierwszej minuty drugiej rundy po serii kontr Nathan Frazer przypina Noama przez Small Package i jest 1:0. W ostatnich sekundach trzeciej rundy Nathan miał okazję wykonać finisher z trzeciej liny, jednak Sha Samuels go zdekoncentrował i Nathan nie wyrobił się w czasie. W czwartej rundzie Noamowi udaje się wykonać Heel Hook i poddać Frazera, co daje nam remis 1:1. W piątej rundzie Noam skontrował springboard dropkick Nathana, po czym wykonał Nova Roller i przypiął Nathana Frazera na zwycięstwo 2:1.

Zwycięzca: Noam Dar (2:1)

W Performance Center Trent Seven rozmawia z Jackiem Starzem i przerywa im Sam Gradwell. Sam pyta się, czy Trent udaje mentora. Jeśli Trent jest ojcem tego brandu, to tak samo jest on. Sam nazywa Trenta przereklamowanym i żałosnym. Trent policzkuje Sama.

MATCH #2
Levi Muir vs Mark Andrews w/Subculture

Zwycięzca: Mark Andrews

Sid Scala zostaje zapytany o zastępstwo za Xia. Amale domaga się wrzucenia do meczu. Sid mówi, że nie ma opcji, że Amale wejdzie w miejsce Xia po tym co zrobiła. Amale w złości mówi coś po francusku i odchodzi.

Dla przypomnienia w przyszłym tygodniu zobaczymy walkę A-Kida z Tylerem Batem o puchar Heritage. Ponadto Ilya Dragunov pojawi się na Supernova Sessions.

MAIN EVENT
Isla Dawn vs Jinny vs ??? vs Dani Luna vs Emilia McKenzie – Gauntlet Match

Jako pierwsze w ringu zawalczą Isla Dawn i Emilia McKenzie. Half Nelson Suplex jest ruchem, który pozwala Isla przypiąć Emilię. Dani Luna kolejną zawodniczką w meczu. Dani uderzyła w ring post, po czym Isla wykonała roll-up i przypięła Lunę. Następną zawodniczką jest Meiko Satomura, która zastępuje kontuzjowaną Xia Brookside. Meiko przypina Islę roll-upem. Jako ostatnia do ringu wchodzi Jinny. Meiko przypina Jinny po Scorpion Kicku i zobaczymy Kay Lee Ray vs Meiko Satomura 2.

Zwycięzca: Meiko Satomura

Po walce przed ringiem pojawiła się mistrzyni kobiet NXT UK. Kay Lee pozuje z mistrzostwem NXT UK przed oczami Meiko. Okazuje ona respekt Meiko, po czym kiedy Meiko chce okazać respekt Szkotka wykonuje Superkick.