Zelina Vega powróci do WWE?, Impact ogłosiło datę Slammiversary!, WWE wznowi live eventy w lipcu?!

» Zelina Vega została zwolniona przez WWE w listopadzie 2020 roku, ale jak się okazuje, może ona powrócić do federacji. Fightful Select podaje, że Vega była w WWE Performance Center 13 maja. Mówi się, że jej pojawienie się tam nie jest zwykłą wizytą, a Dave Meltzer potwierdza autentyczność tych planów. Najbardziej prawdopodobnym jest to, że może być w jakikolwiek sposób połączona z Aleisterem Blackiem. Niewykluczone jednak, że może spróbować także solowej kariery.

» Podczas zeszłomiesięcznego Rebellion pokazano wideo dotyczące tegorocznego Slammiversary odbywającego się w lipcu. Dziś Impact ogłosiło, że oficjalną datą PPV jest sobota, 17 lipca. W promo pojawiły się zdjęcia Samoa Joe, Chelsea Green, Mickie James i Kazuchiki Okady.

» Jako, że w tym tygodniu do sprzedaży trafiają bilety na występy AEW na Florydzie i w Teksasie, WWE również przygotowuje się do wznowienia live eventów. Andrew Zarian z The Mat Men Podcast donosi, że WWE ma w planach rozpoczęcie touru 16 lipca. Jak na razie nie wiadomo, jakie miasta odwiedzą, ale live eventy będą obejmować główny roster. Wygląda na to więc, że w niedalekiej przyszłości wszystko wróci do normy. Warto wspomnieć, że AEW Double Or Nothing 30 maja odbędzie się z udziałem pełnych trybun.