“Karrion Kross i Adam Cole będą najlepsi” – Road Dogg, Booker T komentuje promo Slammiversary oraz powrót do gry IW

» Producent WWE NXT, Road Dogg wystąpił gościnnie w podcaście Coreya Gravesa, w którym stwierdził, że zarówno Adam Cole, jak i Karrion Kross zostaliby większymi gwiazdami, gdyby posiadali WWE Universal Championship.

Adam Cole jest najbardziej profesjonalnym i najbardziej utalentowanym zawodnikiem w firmie. Po prostu to zrozumcie. Podziwiam jego każdy aspekt. W każdym momencie może wygłosić najlepsze promo. Jest jednym z tych facetów, do których się udajesz prosząc o pomoc. Adam jest świetnym pracownikiem, który posiada niesamowitą psychologię. Człowieku, gdybyś zobaczył, jak niesamowitą osobą jest Karrion Kross, to uwierz mi. Byłby teraz WWE Universal Championem. Gdyby było inaczej, zastanawiałbym się nad pewnymi decyzjami. Ma świetny talent, wielki człowiek. Jest jednym z moich ulubionych talentów. On próbuje odbudować swoją postać, a my możemy tylko prosić o więcej czasu dla niego w telewizji. Ta dwójka, to supergwiazdy.

Adam Cole posiada wszystko, aby odnieść sukces na RAW, lub SmackDown. Niestety według prezesa WWE, głównym problemem Adama jest jego rozmiar. Vince McMahon uwielbia wielkich facetów, przez co wielu niesamowitych zawodników nie było w stanie przebić się na czerwonej i niebieskiej tygodniówce.

» W ostatnim czasie federacja Impact Wrestling wypuściła kilka materiałów promujących debiuty kilku niedawno zwolnionych wrestlerów WWE. Jak wiadomo do takiej sytuacji doszło 15 kwietnia z powodu panującej pandemii koronawirusa (COVID-19). Joey Ryan w jednym z wywiadów stwierdził, że chciałby sprowadzić swojego dobrego brata do Impact Wrestling.

ZOBACZ TAKŻE>>>> Rekrutacja MyWrestling: Szukamy nowych redaktorów!

WWE Hall of Famer Booker T w najnowszej odsłonie swojego podcastu stwierdził, że Impact Wrestling chce wejść do gry sprowadzając byłe gwiazdy WWE:

Impact Wrestling będzie próbowało ponownie wejść do gry. Może szykują coś ciekawego. Właśnie pomyślałem o wszystkich zwolnionych wrestlerach WWE. Częścią materiału promującego Slammiversary byli: Eric Young, Mike i Maria Bennett, Luke Gallows, Karl Anderson, Drake Maverick, EC3, a także Curt Hawkins. Tak, jak powiedziałem, jest wielu niezależnych wrestlerów, którzy są wolnymi agentami i mogą podpisać kontrakt z Impact Wrestling. Zastanawiam się, czy jest odpowiedni moment dla Impact Wrestling na powrót do gry. Anthem wykonało pewne poważne akcje finansowe i wydaje się, że są zainteresowani sprowadzeniem tych wolnych zawodników, którzy mają wiele do zaoferowania.

Są tacy ludzie, jak Rusev, Heath Slater, Erick Rowan, czy Kassius Ohno. Jest wielu wielkich facetów, których można wprowadzić do gry. Uważam, że teraz jest idealny moment, aby Impact wykonało kolejny krok i powróciło do gry. Jestem poważnym człowiek i mówię serio.