Kiedy powróci Rey Mysterio?, Dlaczego na dzisiejsze SmackDown nie została zapowiedziana żadna walka?, Ostateczna karta walk Impact: Bound Of Glory

» Podczas tegorocznego Payback, Rey Mysterio doznał zerwania tricepsa. W Talking Smack, Meksykanin powiadomił fanów, że jest gotowy do powrotu już na 99%, więc może to nastąpić w każdej chwili. Według Wrestling Observer Newsletter powrót Mysterio jest nieuchronny. Nie wiadomo, kiedy dokładnie będzie gotowy, aby wrócić do działania, ale w tym momencie leczy się już od ponad półtora miesiąca.

Rey Mysterio powinien wrócić w każdej chwili do ringu. Powiedział, że jego częściowo naderwany triceps leczył się wolniej, niż się spodziewał, ale jest gotowy na 99 procent.

Wcześniej informowano, że WWE planowało wykorzystać Dominika w telewizji, nawet jeśli Rey Mysterio nie mógł tam być. To nie było koniecznie, ponieważ Mysterio był w stanie zjawić się na RAW podczas leczenia. Teraz Mysterio jest na SmackDown, ponieważ jego storyline z Sethem Rollinsem będzie teraz kontynuowane w niebieskim brandzie.

» Już dzisiaj czeka nas kolejny odcinek SmackDown, a pomimo tego nadal WWE nie zapowiedziało żadnej walki na wieczór. Ringside News dowiedziało się, że scenariusz SmackDown był pisany do późnej nocy i nadal nie został do końca sfinalizowany. Członek zespołu kreatywnego z bardzo dokładną wiedzą o sytuacji powiedział, że żadne walki nie są sfinalizowane, dlatego nic nie zostało ogłoszone. Jak dotąd jedyne potwierdzone segmenty obejmują Romana Reignsa i Bayley, w kontekście Hell In a Cell.

» Impact Wrestling Bound for Glory odbędzie się już jutro w Skyway Studios w Nashville w stanie Tennessee. Gala zapowiada się dosyć ciekawie. Niżej prezentujemy ostateczną kartę walk podczas Bound Of Glory:

Impact World Championship
Eric Young (c) vs. Rich Swann

Impact Knockouts Championship
Deonna Purrazzo (c) vs. Kylie Rae

Impact World Tag Team Championship
The Motor City Machine Guns (c) vs. The Good Brothers vs. Madman Fulton and Ace Austin vs. The North

Impact X-Division Championship
Rohit Raju (c) vs. Chris Bey vs. Jordynne Grace vs. Trey vs. TJP vs. Willie Mack

“Call Your Shot” Gauntlet Match
Acey Romero vs. Alisha Edwards vs. Cody Deaner vs. Brian Myers vs. Havok vs. Heath vs. Hernandez vs. Larry D vs. Rhino vs. Taya Valkyrie vs. Tenille Dashwood vs. Tommy Dreamer vs. TBD

Moose vs. EC3

Ken Shamrock with Sami Callihan vs. Eddie Edwards