Oglądalność Dynamite i NXT, Szczegóły walki Matta Hardy’ego z Sammy Guevarą na Full Gear, Joey Janela odpowiada fanowi

» Za nami 54. tydzień Wednesday Night Wars. W tym tygodniu oglądalność zmalała u obu tygodniówek. Wszystko spowodowane zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie tym żyją, a kanały informacyjne mają największą oglądalność. AEW Dynamite na TNT obejrzało w środę 753,000 widzów, natomiast WWE NXT na USA Network 644,000 widzów. Program AEW uplasował się na 13 miejscu w rankingu Cable Top 150 dla demografii 18-49 lat, z kolei NXT na miejscu 56.

» Wracając do ostatniego odcinka Dynamite, furorę zrobił segment z Chrisem Jericho i MJF’em. Podczas wspólnej kolacji, wykonali oni utwór “Me and My Shadow” Franka Sinatry i Sammy’ego Davisa Jr. Oczywiście są osoby, którym ten segment się nie podobał, jednak w zdecydowanej większości, opinie są pozytywne. Mówi się, że sama sesja zdjęciowa do tego segmentu zajęła kilka godzin, a postprodukcja dodatkowe dziesięć. Obaj panowie nie mieli jednak większych problemów, by doskonale zaśpiewać ten utwór. Jericho jest liderem zespołu muzycznego Fozzy, a MJF w przeszłości był zaangażowany w teatr muzyczny i miał grupę a cappella w czasach licealnych. AEW ogłosiło, że za tydzień dojdzie do spotkania Inner Circle na którym członkowie stajni zadecydować mają o przyjęciu MJF’a do swojej grupy.

» Na Full Gear dojdzie do kolejnej walki Matta Hardy’ego z Sammy Guevarą. Tym razem ma być to “Elite Deletion Match” i według Wrestling Observer Radio, będzie to walka w stylu kinowym, nagrana z wyprzedzeniem w posiadłości Hardy’ego. Zważywszy na liczne problemy podczas ich ostatnich starć na żywo, jest to raczej dobre rozwiązanie.

» Joey Janela przebywa obecnie na kwarantannie z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Do kontaktu miało dojść na gali sceny niezależnej, w której Janela brał czynny udział. Jeden z fanów na Twitterze napisał:

“Nie możecie po prostu zapłacić swoim chłopakom wystarczająco dużo, aby przez rok nie występowali na scenie niezależnej? Gale Indy są dokładnym przeciwieństwem każdej sytuacji, która jest bezpieczna dla Covid.”

Na ten tweet postanowił odpowiedzieć sam Janela:

“Kretynie, nie uczestniczyłem na galach sceny niezależnej dla pieniędzy. Robiłem to dla czasu spędzonego w ringu i miłości do biznesu. Moja wypłata jest więcej niż wystarczająca i wystąpiłbym nawet na gali Indy za darmo… Naprawdę mam dość tej aplikacji.”