WWE zorganizuje następne PPV tydzień po SummerSlam?, Oglądalność Dynamite i NXT, Była gwiazda WWE zbanowana na Twitchu

» Chociaż nie ogłoszono nic oficjalnie, WrestleVotes poinformował wczoraj, że WWE dodało Payback do swojego harmonogramu gal PPV w tym roku. Co ciekawe, event ten zaplanowany jest na 30 sierpnia, czyli zaledwie tydzień po SummerSlam. Podobno wcześniej ta data zarezerwowana była dla Evolution 2, jednakże z tej gali nic nie wyszło, zatem WWE postanowiło w te miejsce dać właśnie Payback.

» 42. tydzień “Wednesday Night Wars” zakończył się zwycięstwem AEW Dynamite. Program Tony’ego Khana oglądało na TNT 773,000 widzów, z kolei WWE NXT na USA Network 707,000 widzów. W przypadku AEW jest to spadek o 8,5% w porównaniu z zeszłym tygodniem. W przypadku NXT wzrost o 15% w porównaniu z zeszłym tygodniem. Dynamite uzyskało rating 0.30 w demografii 18-49 i zostało uplasowane na 6 miejsce w rankingu Cable Top 150, natomiast NXT 0.18 i zajęło miejsce 28.

» Była gwiazda WWE, Rusev (dziś znany już jako Miro) najwyraźniej został zbanowany na Twitchu. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, że podczas jednego z ostatnich streamów, obok Miro pojawiła się jego żona Lana w stroju kąpielowym. Twitch uznał, że jest to naruszenie zasad dotyczących “nagości i ubioru”. Zawodnik skomentował to na Twitterze:

“Jestem zbyt sexy dla Twitcha. Dostałem nauczkę. Do zobaczenia jutro”