Oglądalność Dynamite i NXT, Były sędzia WWE krytykuje AEW, Obecny status MVP

» Ostatni odcinek AEW Dynamite na TNT oglądało 730,000 widzów co jest spadkiem o -12% w porównaniu z zeszłym tygodniem. WWE NXT na USA Network oglądało z kolei 715,000 widzów co również jest spadkiem, o -2% jeśli chodzi o emisję zeszłotygodniową. Tygodniówka AEW została uplasowana na miejscu 27 w rankingu Cable Top 150, natomiast NXT na miejscu 45.

» W ostatnim odcinku Dynamite, w walce wieczoru spotkali się Cody i Jungle Boy. Stawką ich pojedynku był pas TNT Championship. W trakcie niego, doszło do krwawienia u Cody’ego co było zamierzonym efektem. Były sędzia WWE Jimmy Korderas skomentował ten incydent pisząc:

“Mogę bez końca mówić o sędziowaniu i braku logiki oraz o tym jak odwracają uwagę sędziów, ponieważ nie są kreatywni i po prostu brutalnie grzebią sędziów. Wczoraj wieczorem wydarzyło się coś innego. Cody Rhodes odegrał twardziela i zaczął krwawić. Tak rozumiem, że celem tego było przeniesienie Jungle Boy’a na wyższy poziom, nawet jeśli miał przegrać walkę, ale mogłoby mieć to miejsce bez użycia krwi. Musimy pomyśleć o czasach w którym obecnie się znajdujemy. Chcemy ewolucji w pro wrestlingu. Chcemy, aby było lepiej, chcemy być kreatywni i myśleć nieszablonowo, ale nie powinniśmy myśleć o używaniu krwi. Tak, to nie jest balet. Wypadki się zdarzają, ale to nie był wypadek. To było zamierzone. Żyjemy w czasach pandemii. Krew jest niedopuszczalna. Jasne i proste.”

» Na koniec aktualizacja obecnego statusu MVP w WWE. Otóż jak się okazuje, nie pracuje on już na zapleczu jako producent. Taką miał rolę po swoim powrocie do federacji w 2020 roku, jednak obecnie jest on już tylko wykonawcą, tzn. managerem gwiazd i wrestlerem, gdy jest taka potrzeba. Możliwe, że MVP powróci do roli producenta, gdy wycofa się pandemia koronawirusa i zapotrzebowanie do tych ról będzie większe.