Powrót EC3 na scenę niezależną, Oglądalność Dynamite i NXT, Walka z Double or Nothing wyświetlana na meczu NFL

» EC3, który w kwietniu br. został zwolniony z WWE ma za sobą już dwa występy na scenie niezależnej. Oczywiście oprócz tego, regularnie pojawia się w programach Impact Wrestling oraz był łączony z tapingami Ring of Honor. 29 sierpnia podczas drugiego dnia Independent Wrestling Expo, EC3 pokonał Blacka Taurusa, natomiast wczorajszej nocy na YouTube odbyła się premiera 11 odcinka tygodniówki ARW “Extreme Takeover Thursday”. Tam w walce wieczoru, 2-krotny TNA World Heavyweight Champion wygrał z Chico Adamsem. Tym samym, który toczył ostatnio pojedynki z Jakem Hagerem w AEW, czy z Dabba-Kato na RAW Underground.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

EC3 #ec3 #wrestling #indy

Post udostępniony przez Deborah Diaz-Garcia (@double_d5)

Musicie przyznać, że gimmick jak i cały wizerunek EC3 jest obecnie całkowicie inny od tego, do którego przyzwyczaił nas na przestrzeni ostatnich lat. Ponadto, organizacja z Kataru, QPW zapowiedziało już jego występ na galę Super Slam 3, która odbędzie się w marcu 2021 roku na ponad 15-tysięcznej Lusail Sport Arenie. Oprócz EC3, w Katarze zjawią się także Epico & Primo, Sammy Guevara, Luchasaurus, Penta OM oraz Rey Fenix. Spodziewać możemy się także kogoś z dwójki WWE Hall of Famerów – Stone Cold | Bret Hart.

» Za nami 50 tydzień Wednesday Night Wars. Środowe AEW Dynamite na TNT obejrzało 835,000 widzów, natomiast WWE NXT na USA Network, 696,000 widzów. W klasyfikacji Cable Top 150 dla demografii 18-49 lat, program AEW uplasował się na miejscu 9., z kolei NXT na miejscu 38.

» W dniu wczorajszym, w Jacksonville odbył się mecz NFL – Jaguars vs Dolphins. Na meczu obecny był niemal cały roster AEW wraz z personelem. Nie trudno się domyślić, że wszyscy dostali zaproszenie od prezesa AEW Tony’ego Khana, który jest synem właściciela drużyny Jacksonville Jaguars. Co ciekawe, w trakcie przerwy na TIAA Bank Field wyświetlany był Stadium Stampede Match z tegorocznej gali Double or Nothing. Ponadto, Sammy Guevara odegrał śmieszną scenkę z maskotką Jaguarów. Trzeba przyznać, że dla All Elite Wrestling jest to całkiem fajna promocja 😉