Oglądalność Dynamite i NXT, WWE kupiło EVOLVE?, Nowe znaki towarowe zarejestrowane przez WWE, Charlotte Flair o tym czy chciałaby zostać matką

» 35. tydzień rywalizacji AEW Dynamite z WWE NXT za nami. Ponownie, górą okazała się tygodniówka All Elite Wrestling, lecz tym razem z niemal niewidoczną przewagą. Dynamite na TNT oglądało bowiem 677,000 widzów, natomiast NXT na USA Network 673,000 widzów. W przypadku złoto-czarnego brandu WWE był to pierwszy odcinek po Takeover: In Your House, na którym nową mistrzynią kobiet NXT została Io Shirai, z kolei Adam Cole obronił swój tytuł mistrzowski w walce z Velveteen Dreamem.

» Krąży wiele plotek na temat przyszłości EVOLVE i WWE. Obie federacje zaczęły współpracę pięć lat temu. Pojawiły się doniesienia o tym, że EVOLVE sprzedało wszystko WWE, w tym całą swoją bibliotekę taśm i zakończyło swoją własną działalność. Żadna ze stron nie potwierdza jednak tych informacji. EVOLVE miało poważne problemy finansowe, a pandemia koronawirusa z pewnością w niczym nie pomogła. Odwołanie WrestleMania 36 Week w Tampie zostało opisane przez Wrestling Observer Newsletter jako katastrofalne dla EVOLVE. Być może dowiemy się czegoś więcej na ten temat wkrótce.

» WWE zarejestrowało w tym miesiącu dwa nowe znaki towarowe: “Austin Theory” oraz “Brendan Vink”. Jak możecie się domyślać, w teorii oznacza to, iż po odejściu tych dwóch panów z WWE, będą musieli korzystać z innych ring name’ów.

» Niedawna mistrzyni kobiet NXT Charlotte Flair w rozmowie z Marią Menounos w programie Better Together, wyznała iż chce mieć dzieci. Powiedziała, że jak najbardziej o tym myśli i chce mieć trójkę lub czwórkę dzieci, jednak nie wie, kiedy będzie na to idealny moment. Cały czas zastanawia się jak połączyć to z jej pracą dla WWE. Wyznała też, że nigdy nie dołączyła do obsady “Total Divas”, ponieważ nie jest to reality show dla niej. Chce budować swoją własną markę i w pełni skupić się na wrestlingu zamiast kreować się na gwiazdę Hollywood. Przypomnijmy, że obecnie z powodu ciąży, swoją aktywność zawodową musiała zawiesić Becky Lynch, która również nigdy nie znalazła się w obsadzie “Total Divas”.