Nie żyje Tracy Smothers, CM Punk o potencjalnym pojedynku z Romanem Reignsem na WrestleManii 37, WWE i AEW są zainteresowane topową gwiazdą NWA

» Weteran pro wrestlingu Tracy Smothers zmarł w wieku 58 lat. Smothers ogłosił w listopadzie 2019, że walczy z chłoniakiem. Witryna internetowa Eat Sleep Wrestling odnotowała w poniedziałek, że rozmawiali z Smothersem przez telefon i wyglądało na to, że jego pierwsza walka z rakiem była “szybkim squashem” w porównaniu z drugą rundą. W aktualizacji z poniedziałku odnotowano również, że Smothers doznał uszkodzenia serca w wyniku ciężkiej chemioterapii w swojej pierwszej walce z rakiem, co doprowadziło do kilkukrotnej hospitalizacji Smothersa. Tracy przeszedł operację przepukliny zaledwie 11 dni temu.

Tracy jest gotowy do walki z tym rakiem tak mocno, jak zeszłej jesieni, ale problemy z sercem opóźniły leczenie raka, a problem przepukliny opóźnił lekarzy przed leczeniem chorób serca. Jest w prawdziwej bitwie. Tracy jest w tym, aby wygrać, i wysyła swoją miłość do wszystkich swoich przyjaciół i swojej zapaśniczej rodziny i prosi o modlitwy.

Pisał wówczas ESW. Niestety, Timothy Denison napisał na Facebooku, że Smothers zmarł dziś rano około godziny 4:24 z powodu walki z rakiem.

Veteran wrestler Tracy Smothers has died at age 58 - Cageside Seats

» Były mistrz WWE CM Punk spotkał się we wtorek z fanami poprzez Q&A na Twitterze. Kiedy jeden z fanów zapytał o możliwość zawalczenia Punka jako headliner na WrestleManii 37 przeciwko Romanowi Reignsowi, Punk sarkastycznie powiedział, że mecz z The Tribal Chief byłby lepszy jako opener.

Zrobiłbym mecz otwarcia. To show trwa 67 godzin.

Podczas Q&A Punk został również poproszony o wskazanie jedynego wymarzonego przeciwnika, z którym nigdy nie miał okazji się zmierzyć podczas swojej kariery w WWE. Wskazał Snake Man Steve Austina. Punk, który w poniedziałek obchodził swoje 42. urodziny, również mówił o tym, że chciałby napisać swoją autobiografię w przyszłości.

» Jest teraz wiele spekulacji na temat możliwości dołączenia Thunder Rosy do AEW lub WWE. Serena Deeb zdobyła tytuł mistrza świata kobiet NWA od Rosy. Dave Meltzer zauważył na Twitterze, że od jakiegoś czasu krążyły pogłoski o zmianie tytułu i, że zarówno AEW, jak i WWE są zainteresowane podpisaniem umowy z Rosą. PWInsider dodaje z kolei, że Rosa pozostaje na kontrakcie z NWA, a ta zmiana tytułu nie jest sytuacją, w której odchodzi do innej federacji, przynajmniej na razie. Jeśli chodzi o Deeb, która jest teraz w AEW po zwolnieniu z WWE na początku tego roku, tytuł mistrza świata kobiet NWA będzie nadal reprezentowany w telewizji AEW. W dzisiejszym odcinku Dynamite Deeb będzie bronić swojego tytułu przeciwko Leyli Hirsch.