AEW Dynamite 28 października 2020: Wyniki

Witamy na dzisiejszym Dynamite. Już dzisiaj odbędą się półfinały turnieju AEW Eliminator. Zanim rozpoczniemy pierwszą walkę, mamy wywiad z Wardlowem.

Dasha jednak nie zdążyła za dużo porozmawiać z Wardlowem, gdyż MJF wtrącił się do rozmowy. Powiedział on, że jeśli Wardlow wygra turniej i zostanie mistrzem to MJF zostanie mistrzem bo Maxwell ma jego kontrakt, co oznacza, że jest jego własnością. Wtedy pojawił się Sammy Guevara, który oznajmił, że nie pozwoli, aby MJF dołączył do Inner Circle.

AEW Eliminator Semi-Final match 

Wardlow Vs. Adam Page

Zwycięzca– Adam Page

Singles match 

Eddie Kingston Vs. Matt Sydal

Zwycięzca– Eddie Kingston

Po walce Eddie trzymał duszenie na swoim przeciwniku.

Excalibur ma wywiad z The Young Bucks oraz FTR. Mistrzowie byli w innej lokacji niż reszta. Matt potwierdził, że zawalczy na Full Gear. Matt dodał także, że jeśli przegrają na Full Gear już nigdy nie zawalczą o mistrzostwa drużynowe.

Nadszedł czas na Inner Circle’s Town Hall Meeting. Maxwell powiedział, że są plusy finansowe z wyniku dołączenia do Inner Circle MJF’A. Jericho powiedział, że zniszczy mu zęby jeśli ten ich zdradzi. MJF oczywiście zaprzeczył temu. MJF na pytanie co może mu dać Inner Circle, powiedział, że nauczy się jak być zawodnikiem w drużynie. MKF powiedział, że nie będzie się spierał z Jericho w tej drużynie. MJF zapytał, po tym wszystkim co ci dałem, czego jeszcze nie zrobiłem? Chris odpowiedział, że ten go nigdy nie pokonał. Na Full Gear odbędzie się walka Chris Jericho Vs. MJF, jeśli Maxwell wygra, dołączy do Inner Circle.

Lumberjack match for the TNT Championship

Cody Vs. Orange Cassidy

Zwycięzca– Cody

Na backstage’u Kip Sabian I Miro zaatakowali Private Party.

NWA Women’s World championship match

Serena Deeb Vs. Leyla Hirsch

Zwyciężczyni– Serena Deeb

Hikaru Shida wyzwała Nylę Rose na Full Gear.

Singles match 

Shawn Spears Vs. VSK

Zwycięzca– Shawn Spears

Po walce Scorpio Sky zaatakował Spear’a.

AEW Eliminator Semi-Final match

Penta El Zero M Vs. Kenny Omega

Zwycięzca– Kenny Omega