SPOILER: Legenda WWE skomentowała walkę Jericho vs. MJF, Były NWA TV Champion podpisuje kontrakt z Impact Wrestling, Zaktualizowane karty na AEW Dynamite i Rampage

» Ric Flair za pomocą Twittera pochwalił uczestników main eventu AEW: Dynamite – Chrisa Jericho i MJF. Legendarny wrestler pochwalił zarówno Chrisa Jericho jak i MJF i dodał, że Jericho sprawił, że ten biznes jest lepszy dla wszystkich. Tego typu tweet nie miałby miejsca kilka tygodni temu, kiedy Flair był związany kontraktem z WWE. Jak wcześniej zauważono, Flair nie jest objęty zakazem konkurencji, więc teoretycznie może pojawić się w każdej chwili na gali AEW. Powszechnie uważa się, że Flair podpisze kontrakt z AEW, jeśli jeszcze go nie podpisał.

Gratulacje dla @IAmJericho i @The_MJF! Chris, dziś wieczorem poprawiłeś nasz biznes dla wszystkich i sprawiłeś, że jestem dumny! To właśnie robią Wielcy! WOOOOO!

» “Fightful Select” poinformowało, że Impact Wrestling podpisało wieloletni kontrakt z byłym NWA TV Championem Zickym Dicem. Na tegorocznych tapingach Impact Wrestling TV walczył on w tag team matchu z Mannym Lemonsem przeciwko Fallah Bahh i No Way. Dice będzie częścią duetu Brian Myers-Sam Beale. Dice był na rynku wolnych agentów od końca 2020 roku, kiedy to wygasła jego umowa z NWA. Chociaż początkowo poprosił o wycofanie się ze swojej umowy latem zeszłego roku, zostało to jednak odrzucone i musiał poczekać do końca roku. Dice pozostawał zajęty przez całą pierwszą połowę 2021 roku, pojawiając się na AEW Dark, MLW i innych niezależnych promocjach wrestlingu. Impact podpisało kontrakty z kilkoma wrestlerami w tym roku, takimi jak Taylor Wilde, Chelsea Green, W. Morrissey, Matthew Rehwoldt i Steve Maclin. Kontynuują również współpracę z AEW i NJPW, gdzie na pojedynki przychodzą Kenny Omega, Christian Cage, Jay White, David Finlay, Juice Robinson.

» AEW ogłosiło cztery pojedynki na przyszłotygodniowy odcinek Dynamite w Milwaukee. Świeżo po wielkim zwycięstwie nad Codym Rhodesem, Malakai Black zmierzy się z Brockiem Andersonem. Podczas wywiadu za kulisami, Arn Anderson wyraził obawy, że jego syn wejdzie do ringu z kimś, kto ma tak duże doświadczenie. Ogłoszono także, że Varsity Blonds zmierzą się z Lucha Brothers w Tag Team Eliminator Matchu. Zwycięska drużyna przejdzie do turnieju, który zadecyduje o tym, kto zmierzy się z The Young Bucks o AEW World Tag Team Titles na AEW All Out. Ponadto, Red Velvet zmierzy się z Jamie Hayter. Velvet ma porachunki do wyrównania po tym jak została zaatakowana przez Hayter w zeszłym tygodniu pod koniec premierowego odcinka Rampage. Ogłoszono również, że Orange Cassidy zmierzy się z Mattem Hardym.

» Z pewnością więcej pojedynków zostanie ogłoszone podczas piątkowego Rampage. Wtedy też Jon Moxley (z Eddiem Kingstonem w swoim narożniku) zmierzy się z Danielem Garcią (z 2.0 w swoim narożniku). Do pojedynku dojdzie po tym jak Garcia i 2.0 zaatakowali Moxleya i Kingstona na początku tego tygodnia Dynamite. W pojedynku tag-teamów Private Party zmierzą się z Jurassic Express. Zwycięska drużyna przejdzie dalej w turnieju, który wyłoni pretendentów numer 1 do AEW World Tag Team Titles dla The Young Bucks. Ponadto, Jade Cargill zmierzy się z Kierą Hogan. Sugeruje się, że Hogan może dostać kontrakt, jeśli wygra w piątek.
Główną wydarzeniem podczas gali ma być powrót CM Punka do pro wrestlingu. Nie było żadnej wzmianki o Punku na pokazie, ale w ostatnich tygodniach pojawiło się wiele wskazówek. Gala ta odbędzie się w rodzinnym mieście Punka, czyli Chicago.