Renee Young o tym, kto wiedział o występie CM Punka w Backstage, Bobby Lashley o tym, co go motywuje w WWE, Co czeka nas na ostatnim Dynamite?

» Podczas ostatniego występu Renee Young w Outkick the Coverage wypowiedziała się na temat CM Punka i jego debiutu w WWE Backstage.

Kilka tygodni wcześniej słyszałam pewne plotki. W świecie WWE zawsze czekasz, aby zobaczyć, czy tak się stanie. Nie widziałam go, do momentu aż jego muzyka nie rozbrzmiała na Backstage, a on przyszedł. Przez cały program otrzymywałam smsy, więc musiała upewnić się, że mój telefon jest wyciszony. Zarówno Booker T, Samoa Joe, Paige, Adam Cole oraz osoby przebywające w pokoju kontrolnym nie byli świadomi występu CM Punka. W pokoju kontrolnym było kilka osób z WWE, a ich reakcja wyglądała następująco „Co do diabła?”. Nie mieli pojęcia, że on tam będzie. To było wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowy moment, o którym pamiętać będą wszyscy.

» Bobby Lashley skomentował swoją drugą przygodę z WWE oraz, to co motywuje go do przezwyciężania bariery wiekowej.

ZOBACZ TAKŻE >>>>

Chcę zdobyć World Championship. Zdecydowanie chcę, to zrobić. Lata, które spędziłem w tym biznesie oraz pojedynki które stoczyłem z wieloma osoba są drogą do zdobycia World Title. Kiedy po raz pierwszy dostałem się do WWE mój pierwszy bieg przebiegał troszkę niepokojąco. Było tam wiele osób w podeszłym wieku i mam nadzieję, że moja kariera nie będzie strzałem w kolano, jak w przypadku niektórych osób. Każdy z nich chciał pomóc młodszym od siebie. Ja chce robić, to samo. Myślę, że jestem jednym z tych facetów, na których można polegać. Młodsi zawodnicy powinni być głodni pokonania mnie. Nie jestem kimś, kogo powinni być w stanie pokonać.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że na najbliższym Dynamite odbędzie się tag team match z udziałem kobiet. AEW Women’s World Champion Nyla Rose i Dr. Britt Baker zmierzą się z Kris Statlander i Hikaru Shidą.

W ubiegłym tygodniu Hikaru Shida była uczestniczką Fatal Four Way Matchu, w którym uczestniczyły również: Penelope Ford, Dr. Britt Baker i Kris Statlander.

Oto pozostałe walki, które obejrzymy na ostatnim Dynamite przed Double or Nothing:

* AEW World Champion Jon Moxley vs. 10 (with Mr. Brodie Lee)

* „Broken” Matt Hardy vs. Sammy Guevara

* MJF (with Wardlow) vs. Marko Stunt

* Arn Anderson & Jake „The Snake” Roberts (Face to Face Interview)

* Rey Fenix vs. Orange Cassidy