Oświadczenie WWE w sprawie dołączenia CM Punka do WWE Backstage!

Podczas najnowszego odcinka WWE Backstage emitowanego przez FOX Sports 1 pojawił się CM Punk, który ogłosił, że oficjalnie dołączył do obsady programu. Na oficjalnym profilu FOX na Twitterze mówiono o tym, że były wrestler będzie pojawiał się od czasu do czasu w programie. W praktyce oznacza to, że Punk podpisał umowę z FOX, a nie bezpośrednio z WWE, ale i tak jest to wielka chwila dla fanów wrestlingu.

Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie, jakie możecie przeczytać na stronie WWE.com:

“Po prawie sześcioletniej nieobecności w telewizji WWE, CM Punk zszokował wszystkich pojawiając się wczoraj podczas odcinka WWE Backstage emitowanego przez FOX. Dwukrotny mistrz WWE pojawił się na końcu programu wchodząc przy theme songu – Cult of Personality, tej która towarzyszyła mu w trakcie długoletniej przygody z ringiem. To takie proste – kiedy myślą, że znają odpowiedzi, a ja zmieniam kulturę – powiedział Punk przed kamerami zanim dodał – Do zobaczenia w przyszłym tygodniu”

“CM Punk pozostawił po sobie wielkie dziedzictwo trzymając WWE Championship przez 434 dni. Od czasu rozstania CM Punka z WWE, zaczął on pisać komiksy dla Marvela, rywalizować w UFC, a ostatnio wystąpił w horrorze – Dziewczyna na trzecim piętrze, który ukazał się w kinach w zeszłym miesiącu”.

Tak więc w przyszłym tygodniu, w nocy z wtorku na środę będziemy świadkami oficjalnego debiutu CM Punka w programie WWE na FOX Sports 1! Cieszycie się z tej sytuacji? 🙂