Kontuzja nowego nabytku All Elite Wrestling, AJ Styles dementuje plotki o urazie, Czy Renee Young odejdzie z WWE?

» Nowy nabytek federacji All Elite Wrestling, Fenix nabawił się urazu podczas wczorajszego eventu organizowanego przez federację AAA w Teksasie. Pojedynek ten zakończył się bardzo szybko w momencie, kiedy AR Fox wszedł na ring i został przypięty przez Penta. Po zakończeniu walki Fenix natychmiast został odprowadzony na zaplecze, gdzie został poddany badaniom medycznym. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak groźny jest ten uraz, ale jeżeli dowiemy się czegoś więcej, to od razu was o tym poinformujemy. Warto zaznaczyć, że Fenix oraz Pentagon pojawili się na czwartkowym evencie AEW “Double or Nothing” Ticket Party, gdzie zaatakowali The Young Bucks. Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że 4 kwietnia na evencie Impact Wrestling’s “United We Stand” dojdzie do walki z udziałem Fenixa i Pentagona Jr, a ich przeciwnikami będą Sabu oraz Rob Van Dam.

» Za pośrednictwem portali społecznościowych pretendent do WWE Championship AJ Styles zdementował plotki odnoszące się do jego rzekomych problemów z przepukliną. Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, AJ Styles zmagał się w ringu, pomimo nieobecności na weekendowych live eventach. Tak więc z byłym WWE Championem jest wszystko w porządku i nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

» Jakiś czas temu na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się informacja dotycząca odejścia Deana Ambrose’a po WrestleManii 35. Żona wrestlera, czyli Renee Young jest zadowolona ze swojego pobytu w federacji, zwłaszcza po awansie na komentatorkę Monday Night RAW. Renee często w wywiadach twierdzi, że sytuacja jej męża nie ma wpływu na jej karierę.