MZW Project 3: Black & White – Zapowiedź

Już w tę sobotę, tj. 9 lutego będziemy świadkami kolejnej gali Maniac Zone Wrestling we Wrocławiu. W walce wieczoru Shadow bronić będzie swojego mistrzostwa przeciwko doświadczonemu Damienowi Rotschildowi.

Event odbędzie się w “Czasoprzestrzeni” mieszczącej się na ul. Tramwajowej 1-3. Bilety w cenie od 20 zł można zakupić klikając w TEN LINK, choć wejściówki dostępne będą także przy wejściu.

Show skierowane jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia, jednak młodsi także mogą wejść na halę, pod warunkiem, że będzie z nimi osoba pełnoletnia.

Zobaczmy jak prezentuje się pełna karta walk!

Mistrzowie MZW Tag Team będą musieli poradzić sobie w pojedynkę. Rywalem Justina Joy’a będzie powiem Madman Charlie, a Apollo Andersona – Jacob Crane. Jeśli zdarzyłoby się, że któryś z tag teamu popularnych “opasek” wygra swoją walkę, na następnej gali zobaczymy najprawdopodobniej starcie o drużynowe pasy mistrzowskie.

Axel Fox nie może uchodzić za najszczęśliwszą osobę w rosterze Maniac Zone Wrestling, ponieważ od czasu swojego debiutu, a miało to miejsce jeszcze w roku 2017, nie wygrał on żadnej walki. I tym razem nie będzie miał niestety łatwego zadania, bowiem jego oponentem został pochodzący z Niemiec, Ronny Kessler.

Tajemnicza walka czterech rywali. Kto taki znajdzie się w tym wieloosobowym składzie? Przekonamy się dopiero na miejscu! Ciekawostką może być natomiast fakt, że bez walki w karcie pozostał Lady Killer. Czy ten Fatal 4 Way będzie należeć właśnie do niego?

Pierwszy w historii polskiego wrestlingu Tables Match! Po jednej stronie doświadczony i potężny Asmund, a po drugiej zgoła przeciwnie Rafael Kid. Nie należy jednak z miejsca przekreślać Kida, ponieważ oprócz mocnego wsparcia publiczności ma on także w swoim arsenale bogaty zasób akcji i przeróżnych technik. Czy to wystarczy na byłego mistrza MZW? Może być różnie! 😉 Przypomnieć natomiast należy, że w tej stypulacji zwycięzcą zostaje ten, który jako pierwszy złamie swoim rywalem rozstawiony stół.

I wreszcie walka wieczoru, która nie wzięła się znikąd. Na ostatniej gali byliśmy świadkami Fatal 4 Way Matchu o mistrzostwo MZW, gdzie doszło do niemałej kontrowersji, bowiem w jednoczesnym czasie Shadow przypinał Madmana Charliego, a Damien Rotschild poddawał Rafaela Kida. Sędzia uznał wtedy zwycięstwo “Cienia”, a Rotschild nie był z tego zadowolony i już po walce zaatakował mistrza MZW. Dlatego właśnie obaj ostatecznie wyrównają swoje porachunki już w sobotni wieczór i dowiemy się kto jest prawowitym mistrzem Maniac Zone Wrestling.

Dodać także należy, że reportaż promujący galę został wyemitowany w TVP3 Wrocław i obejrzeć możecie go za pośrednictwem tego linku: https://wroclaw.tvp.pl/41185719/06022019 (początek od 31 minuty).