MZW Project 2: Four – Zapowiedź gali

Już dzisiejszego dnia o godz. 18:00 stolica Dolnego Śląska ponownie przywita największe gwiazdy polskiego wrestlingu organizacji Maniac Zone Wrestling, którym towarzyszyć będą jak zwykle wspaniali goście zza granicy. Tym razem jednak miejscem akcji nie będzie Klub Bakara, a Zajezdnia “Czasoprzestrzeń” mieszcząca się na ulicy Tramwajowej 1-3.

Bilety w cenie od 15 do 20 zł (grupowe 80 zł) można zamówić poprzez stronę https://mzw.evenea.pl/ lub na miejscu tuż przed rozpoczęciem gali.

Na drugie show z cyklu “MZW Project” zaplanowano 7 walk, a głównym starciem wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski Maniac Zone Wrestling podczas którego w ringu zobaczymy aż czterech zawodników. Nim jednak przyjrzymy się całej karcie, oto co działo się na ostatnim wydarzeniu:

Obejrzeliście? Czas zatem zaprezentować pełną kartę walk!

Jak powiedział kiedyś ktoś mądry – nic nie bierze się z niczego. Pojedynek Asmunda z Lady Killerem odbędzie się po tym jak obaj rywalizowali w Triple Threat Matchu na ostatniej gali. Wtedy to były mistrz MZW wyprowadził swoją akcję kończącą na Axelu Foxie, jednak to Lady Killer w sprytny sposób zdołał odliczyć oponenta i w ostateczności wygrać walkę. Wydarzenie te na pewno mocno go wzmocniło, jednak jak poradzi sobie w starciu 1 vs 1, gdzie naprzeciwko siebie będzie miał groźnego wikinga? Nie chcemy być jednostronni, ale na pewno łatwo mieć nie będzie!

Wspomniany wcześniej Axel Fox przegrał na Project 1, jednak tak samo jak Stanisław Van Dobroniak, który z kolei rywalizował z Damienem Rotschildem. Kto z nich wstanie z kolan i pokaże, że wydarzenia z ostatniej gali to jedynie przypadek? Czy Stanisław znów zaprezentuje komediowe show? Za kim będzie publiczność? Odpowiedzi na te pytania poznamy dosłownie za kilka godzin!

Justin Joy – człowiek, który ostatnie dwa lata spędził w Wielkiej Brytanii na poszerzaniu swojej wrestlingowej wiedzy i występach w brytyjskich federacjach, pierwszy w historii mistrz Maniac Zone Wrestling oraz obecny mistrz MZW Tag Team. Jego dzisiejszy przeciwnik, Ronny Kessler być może nie ma tak dużego doświadczenia i głównie znany jest z walk drużynowych, jednak z pewnością da z siebie wszystko, by choć w połowie zrewanżować się z gali Project 1: New Beginning.

Obaj są dopiero na początku swojej wrestlingowej kariery i wiele jeszcze przed nimi. Apollo udowodnił polskim fanom, że potrafi współpracować przez co też udało mu się wspólnie z Justinem zdobyć tytuły mistrzowskie tag team. Teraz jednak będzie musiał poradzić sobie sam, a w takim zestawieniu nie mieliśmy okazji często go oglądać. Czy znany między innymi ze swojego patriotyzmu Apollo Anderson zdoła pokonać niemieckiego wrestlera będącego częścią grupy Catch Connection? Odpowiedź już za niedługo 😉

Jedno z ciekawszych zestawień MZW w ostatnim czasie. Falls Count Anywhere daje gwarancję niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej, gdy w ringu i jego okolicach pojawia się ktoś taki jak Matt Buckna. Niemiecki dominator na Project 1 zdemolował spearem zarówno Jacoba Crane’a jak i Madmana Charliego. Jesteśmy przekonani, że spear również dzisiaj będzie w użyciu!

Choć na Węgrzech są już znani, w Polsce postawią pierwsze kroki. Dwójka uzdolnionych technicznie zawodników może dać niezły popis! Z tego co widzieliśmy na materiałach video udostępnionych przez węgierską organizację PWM, nie zabraknie akcji wysokiego ryzyka oraz szybkiego i dynamicznego tempa. Czy polscy fani pokochają Shane’a i Gabriela? W końcu Polak Węgier dwa bratanki! 😉

O tej walce można powiedzieć tylko jedno – WOW. Absolutnie godny main event, a cała trójka przeciwników Shadowa wypracowała sobie swoje miejsca w tym starciu na ostatniej gali. Przypominając, Rafael Kid pokonał Jacoba Crane’a, Madman Charlie w skutek dyskwalifikacji zwyciężył Matta Bucknę, a Damien Rothschild wygrał ze Stanisławem Van Dobroniakiem. Na tej samej gali, Shadow rywalizował z Rickiem Baxxterem, jednak do jego porażki doprowadził właśnie Damien Rothschild. Na szczęście nie był to pojedynek o tytuł, więc polski mistrz wciąż trzyma swoje trofeum w ręce. Pytanie, na jak długo? Czy któryś z trójki pretendentów będzie w stanie odebrać mu mistrzostwo MZW już dzisiaj? Kto z nich jest najbardziej zdeterminowany? Ulubieniec publiczności Rafael Kid, podstępny Madman Charlie, niebezpieczny Damien Rothschild, czy jednak obecny mistrz Shadow? Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!

Przy okazji zbliżającej się gali, reprezentanci Maniac Zone Wrestling – Asmund oraz Justin Joy gościli w studiu TVP 3 Wrocław. Odcinek z dnia czwartego grudnia można obejrzeć klikając w TEN LINK. Materiał o MZW zaczyna się w okolicach 50 minuty.

Wyniki z dzisiejszego eventu przeczytacie oczywiście na MyWrestling tuż po zakończeniu gali.