MZW Big Rumble 2018 – Zapowiedź gali

Już dzisiaj o godz. 20:00 w głuchołaskiej Hali GOSiR odbędzie się pierwsza w tym roku gala Maniac Zone Wrestling. Największą atrakcją będzie Royal Rumble Match, którego zwycięzca zawalczy jeszcze tego samego wieczora z Asmundem o mistrzostwo MZW.

Event zostanie zorganizowany z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zatem wstęp będzie wolny, obecni będą natomiast wolontariusze WOŚP.

Na gali pojawią się przedstawiciele Polski, Niemiec, Czech i Węgier.

Po raz pierwszy w Maniac Zone Wrestling zorganizowany zostanie Royal Rumble Match. Z racji tego, że odbywa się 26. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, łączna liczba uczestników tej walki wynosi właśnie 26. W ringu zaprezentują się m.in. Shadow, Stanisław Van Dobroniak, Rick Baxxter, Laurance Roman, SkullEvil, Red Thunder, Blue Thunder, czy Catch Connection. Warto zwrócić uwagę także na to, że w MZW zadebiutują zawodnicy z Węgier, tacy jak Eddie Rage, Kent oraz Valerie. Organizacja da także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności adeptom Polskiej Akademii Wrestlingu. Być może to właśnie któryś z nich osiągnie upragniony sukces i zostanie zwycięzcą tej walki? Rozwiązań może być wiele, a czy głuchołaska publiczność będzie świadkiem jakichś niespodzianek? Kto wie, czy czasem w MZW ponownie nie pojawi się Damian Lambert? Na ostatniej gali we Wrocławiu zadebiutował w strefie Maniaka i zwyciężył Battle Royal. Czy znów będzie chciał zszokować fanów? Na pewno wiele do powiedzenia będzie miał także były mistrz MZW – Shadow oraz obecny National Champion – Laurance Roman.

Dla Asmunda będzie to dopiero druga obrona mistrzowskiego pasa. W ostatniej walce zaprezentował jednak pełnię swoich umiejętności i wykorzystał spryt ringowy potrzebny mu do odniesienia zwycięstwa w Triple Threat Matchu. Jego przeciwnikami byli wówczas Franz Engel i Justin Joy. Pokonując ich, Asmund udowodnił, że jest wiarygodnym mistrzem i nie łatwo będzie go zatrzymać. Ktokolwiek spróbuje dzisiaj, będzie miał o tyle utrudnione zadanie, gdyż chwilę wcześniej zmagał się w Royal Rumble Matchu. Motywacja jedno, kondycja drugie. Czy będziemy świadkami nowego mistrza? Bardzo wątpliwe.

Pamiętajcie zatem, start już dzisiaj o godz. 20:00! Wyniki oczywiście na www.mywrestling.com.pl!