MZW Freak Show 2017 – Wyniki

Ok. 130 osób zgromadziło się we wrocławskim klubie Bakara, by oglądać zmagania wrestlerów Maniac Zone Wrestling. Organizacja z południa Polski zapewniła nam galę pełną wrażeń i emocji. Walki obfitowały w niesamowite zwroty akcji, a publiczność bawiła się znakomicie. Nie obyło się bez niespodzianek.

Event rozpoczął konferansjer Tomasz Warchoł, który przywitał wszystkich a następnie zaprosił do siebie właściciela klubu Bakara. Po przedstawieniu tego co na nas czeka, na sali zjawił się nieoczekiwanie powracający Justin Joy. Został on przez niektórych przywitany srogim buczeniem, jednak zaraz po Justinie pojawił się pretendent do tytułu National Championship i zarazem wieloletni rywal Justina – Shadow. Obaj stanęli w ringu twarzą w twarz i gdy już każdy myślał, że dojdzie do rękoczynów, Justin postanowił podać rękę ‘Cieniowi’ na co fani zareagowali bardzo pozytywnie.

Triple Threat Match
Christopher Anthony vs Stanisław Van Dobroniak vs SkullEvil

Zwycięzca: SkullEvil

Po pierwszej walce wieczoru czas na pojedynek czeski! Zmierzyli się w nim zawodnicy z organizacji VcV Original Wrestling.

Singles Match
Demon vs Sebastien

Zwycięzca: Sebastien

Następnie Tomasz Warchoł zaprosił do ringu drugiego prowadzącego Jędrusia “Polish Hammera” Bułeckę. Jednak po chwili przeszkodzili im duet znany jako House of Horror – Hexia i Mr. B. Oznajmili oni, że mogą walczyć z każdym na sali i każdego pokonają. Na te “wyzwanie” odpowiedział znany polskim fanom, siedzący w publiczności Kuba znany pod pseudonimem Amisz. Wziął mikrofon i poprosił o danie mu szansy. Jędruś zapowiedział zatem Handicap Match!

Handicap Match
Hexia & Mr. B vs Amisz

Zwycięzcy: Hexia & Mr. B

Pomimo licznych prób, Amiszowi nie udało się pokonać Hexii i Mr. B, jednak był to dobry performance i być może zobaczymy jeszcze kiedyś tego osobnika w ringu.

MZW Championship Triple Threat Match
Asmund (c) vs Justin Joy vs Franz Engel

Zwycięzca: Asmund

Fani byli w tym starciu podzieleni. Jedni głośno dopingowali Asmunda, drudzy Justina Joy’a. Niemniej jednak walka spodobała się wszystkim fanom zgromadzonym w sali, a Justin otrzymał na koniec jeszcze brawa od publiczności za co biorąc mikrofon, podziękował.

Następnie w planach była walka niemiecko-polska, jednakże na chwilę przed tym w sali pojawiła się dwójka krzyżaków. Szybko zostali oni jednak pogonieni przez Apollo i Bartosza mającymi ze sobą flagi Polski.

Tag Team Match
Rick Baxxter & Matt Buckna vs Apollo & Bartosz Borowsky

Zwycięzcy: Rick Baxxter & Matt Buckna

Tymczasem, gdy konferansjerzy mieli zapowiadać już main event, doszło do nie lada sensacji, gdyż na gali MZW pojawił się znany z występów na północy kraju oraz Wielkiej Brytanii – Damian Lambert. Jasno i klarownie zapowiedział, że będzie stanowił nowe zagrożenie w rosterze Maniac Zone Wrestling, na co Jędruś zaprosił do ringu adeptów i pozostałych zawodników z czego ostatecznie wywiązało się Battle Royal.

10-osobowe Battle Royal
Uczestnicy: Damian Lambert, adepci i zawodnicy MZW

Zwycięzca: Damian Lambert

Do wychodzącego z ringu Lamberta, Jędruś skierował słowa “To jeszcze nie koniec” po czym nastał czas na walkę wieczoru!

National Championship Match
Laurance Roman (c) vs Shadow

Zwycięzca: Laurance Roman

Sobotnią galę we Wrocławiu zakończyła niesamowita potyczka dwóch utalentowanych zawodników, gdzie Shadow był o krok od zwycięstwa i przejęcia tytułu. Nieudany Phoenix Splash wykorzystał Roman wykonując swoją akcję kończącą i ostatecznie przypinając oponenta.

Więcej zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ! [autorka: Anna Monika Doleżyńska]

Na zakończenie fani okrzykami “MZW! MZW” i uderzeniami o matę ringu zrobili niesamowity klimat, a zawodnicy wyszli jeszcze do publiczności na wspólne zdjęcia czy też autografy.

Zapraszamy na kolejne gale polskiego wrestlingu!