MZW Project 4: Open Your Eyes – Wyniki

We wrocławskiej Czasoprzestrzeni ponownie odbyła się gala Maniac Zone Wrestling, tym razem był to Project 4: Open Your Eyes, gdzie w walce wieczoru świeżo upieczony mistrz MZW Damien Rothschild podejmował Shadowa w No DQ Matchu.

Triple Threat Match
Asmund def. Christopher Anthony, Madman Charlie

Glove on a Pole Match
Lady Killer def. Stanisław Van Dobroniak

Pojedynek polegał na ściągnięciu z narożnika różowej rękawiczki i wsadzeniu ją w odbyt rywala. Gdy Stanisław ściągał rękawiczkę, Lady wyjął swoją i zaskoczył przeciwnika. Sędzia uznał zwycięstwo Killera, a kiedy Dobroniak kłócił się z sędzią, z publiczności wybiegła postać w kominiarce z bluzą z orłem. Jak się okazało był to Jędruś „The Polish Hammer” Bułecka, który niespodziewanie zaczął obijać Stanisława. Po wszystkim wycofał pasy mistrzowskie tag team i stwierdził, że jest zniesmaczony tym jaka walka tu się odbyła. Polish Hammer wyzwał Stanisława na Brutal Hardcore Match podczas następnej gali.

Singles Match
Justin Joy def. Apollo Anderson

Elimination Fatal 4 Way Match
Matt Buckna def. Rafael Kid, Axel Fox, Ronny Kessler

Singles Match
Jacob Crane def. Otto Stahl

MZW Championship No DQ Match
Damien Rothschild def. Shadow

Rothschild zakończył pojedynek poprzez wykonanie dźwigni przy pomocy klucza do skręcania ringu.

Po walce wygłosił promo, że nie ma nikogo lepszego od niego, na co postanowił zareagować Justin Joy. Wbiegł on na ring i rozpoczął się brawl. Na koniec, Damien uderzył pasem Justina.

Kolejna gala odbędzie się 1 czerwca o godz. 18:00. W walce wieczoru Justin Joy vs Damien Rothschild, a ponadto Polish Hammer vs Stanisław Van Dobroniak w Brutal Hardcore Matchu.