MZW Project 3: Black & White – Wyniki

9 lutego we wrocławskiej „Czasoprzestrzeni” odbyła się kolejna gala Maniac Zone Wrestling, tym razem zatytułowana Project 3: Black & White. Na hali zjawiło się około 150 osób. Spójrzcie jak prezentują się wyniki:

Singles Match
Jacob Crane def. Apollo Anderson

Singles Match
Axel Fox def. Ronny Kessler przez roll-up

Po walce, Fox został zaatakowany przez Ricka Baxxtera i Kesslera, ale uchronił go przed nimi Matt Buckna. Natomiast potem obaj starali się go przeciągnąć na swoją stronę.

Singles Match
Justin Joy def. Madman Charlie

W trakcie pojedynku niechący został zaatakowany sędzia co wykorzystał tag team partner Charliego – Jacob Crane. Chciał on zaatakować Justina, ale wbiegł Apollo Anderson ratując swojego partnera z mistrzowskiej drużyny. Ostatecznie zwycięstwo Joy’a odliczył drugi sędzia.

Po wszystkim Jacob domagał się walki o pasy tag team jeszcze na tej gali. Justin Joy postanowił się zgodzić na te wyzwanie, jednak Apollo oznajmił, że nie teraz. Doprowadziło to do kłótni mistrzów przez co Apollo uderzył Justina pasem i finalnie wyszedł z dwoma krzycząc, że należą do niego.

Tables Match
Asmund def. Rafael Kid

Po walce, Asmund powiedział, że Kid będzie jeszcze kiedyś wojownikiem.

Fatal 4 Way Match
Rick Baxxter def. Lady Killer, Matt Buckna, Otto Steel

Walkę zakończył Spear od Buckny, ale ten nieoczekiwanie dał odliczyć zwycięstwo Rickowi.

Po walce Rick Baxxter stworzył nową formację z Mattem Buckną i Ronnym Kesslerem. Przybiegł Fox, ale nie miał szans z trójką zawodników. Pomógł mu Lady Killer, ale wszystko skończyło się podwójnym spearem od Buckny.

MZW Championship Match
Damien Rothschild def. Shadow przez chic armbar
nowy mistrz: Rothschild

Po walce nowy mistrz miał już wychodzić, ale nagle cofnął się i postanowił zaatakować Shadowa wykonując mu arm bar. Pojawiła się ochrona, ale ten dał sobie z nimi radę po czym podbiegł do asystentki Shadowa i jej również wykonał swoją dźwignię! Na pomoc przybiegł Justin Joy, który skonfrontował się z Rothschildem twarzą w twarz.

Następna gala odbędzie się 23 marca!