MZW Project 1: New Beginning – Wyniki

Gala MZW Project 1, która odbyła się 13 października we Wrocławiu wyznaczyła nowy początek dla Maniac Zone Wrestling. Na event sprzedano ponad 100 biletów, a w ringu nie brakowało emocji. Oto jak prezentują się wyniki:

Walka kwalifikacyjna do Fatal 4 Way Matchu o MZW Title na następnej gali
Rafael Kid def. Jacob Crane

Obok ringu stał Madman Charlie, który wspierał swojego tag team partnera Jacoba, jednak to Rafael z miejsca stał się ulubieńcem publiczności. Fani skandowali “Kid! Kid! Kid!”.

Walka kwalifikacyjna do Fatal 4 Way Matchu o MZW Title na następnej gali
Damien Rotschild def. Stanisław Van Dobroniak

Walka skupiła się na obijaniu ręki Stanisława, który dopiero po jakimś czasie zorientował się, że jest to pojedynek o miano pretendenta. Wtedy mocno ruszył do akcji, ale nie wystarczyło to na pokonanie Damiena, który wygrał zapinając arm bar. Po walce, Rotschild wygłosił promo i ponownie zaatakował Stanisława. W ringu musiała interweniować ochrona, która ostatecznie powstrzymała Damiena.

MZW Tag Team Championship Match
WATAHA (Justin Joy & Apollo Anderson) def. Catch Connection (Ronny Kessler & Alexander Reich)

Początkowa przewaga Niemców nie powstrzymała WATAHY przed tym co było nieuniknione – odebraniem im pasów mistrzowskich. Walkę zakończyła piękna kombinacja ataków z narożnika.

Triple Threat Match
Lady Killer def. Asmund, Axel Fox

Choć Axel Fox zyskał największy doping, postępem to jednak Lady Killer zgarnął zwycięstwo, co średnio podobało się publiczności. Po walce Asmund podniósł rękę Foxa i uznał go za prawdziwego wojownika.

Walka kwalifikacyjna do Fatal 4 Way Matchu o MZW Title na następnej gali
Madman Charlie def. Matt Buckna przez DQ

Podczas gdy stojący koło ringu Jacob Crane wrzucił do niego drabinę, a sędzia musiał ją schować z powrotem, ten zaatakował Bucknę stalowym krzesłem. Ostatecznie nie zrobiło to na Niemcu wielkiego wrażenia i krzesło znalazło się w jego rękach. Sędzia jednak usłyszawszy huk uderzenia krzesłem myślał, że to Niemiec zaatakował Charliego. Pojedynek skończył się zatem dyskwalifikacją. Zdenerwowany Buckna wykonał na koniec efektowny spear obu zawodnikom.

Champion vs Champion
Rick Baxxter def. Shadow

Mistrz Next Step Wrestling przybywszy na miejsce zmagań ze swoją partnerką nie miał zamiar walczyć. Bardzo często wychodził z ringu, przez co ciężko było cokolwiek zdziałać polskiemu mistrzowi. Gdy jednak już MZW Champion był bliski zakończenia walki poprzez Phoenix 450 Splash, obok ringu zjawił się nieoczekiwanie Damien Rotschild, który rozproszył Shadowa na tyle skutecznie, że walkę wygrał Rick Baxxter.

Po walce Damien zaatakował Shadowa, ale na pomoc mu przyszedł Rafael Kid. Zaraz po nim zjawił się jeszcze Madman Charlie i rozpoczął się brawl przeciwników z Project 2, gdzie cała czwórka zmierzy się o pas mistrzowski Maniac Zone Wrestling. Ostatecznie zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł Shadow.