Jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość Bullet Club?

Piszę ten artykuł na spontanie, bez żadnego wcześniejszego planowania tego wpisu. Oglądając wczorajszy odcinek “Being The Elite” naszło mnie kilka myśli na temat tego, jak będzie wyglądać przyszłość BC i jak będzie wyglądać frakcja za kilka miesięcy. W ostatnim odcinku BTE mocno sugerowano nam, że cześć grupy może w najbliższym czasie przenieść się do WWE. Mowa tu m.in o braciach Jackson, którym to za 2 miesiące kończą się kontrakty, Kennym Omedze, Cody’m, Adamie Page’u i Marty’m Scurll’u. Oczywiście mogą to być tylko i wyłącznie prowokacje, ale równie dobrze, może być coś na rzeczy. Mówi się, że Bucksi, Cody, Kenny, Marty i Adam tak się ze sobą zżyli, że decyzję odnośnie swojej przyszłości podejmą razem. Jakiś czas temu zapowiedzieli oni, że cały czas będą się poruszać jako grupa, pozostając w ROH\NJPW lub wyruszając do WWE. Ewentualne odejście wymienionych zawodników mocno osłabiłoby Bullet Club i doprowadziłoby do niezłego chaosu wewnątrz stajni, która już na ten moment jest mocno podzielona. Jakie jest moje zdanie na ten temat? i co sądzę o całej tej sprawie? tego dowiecie się czytając ten wpis dalej.

Kenny Omega otrzymuje karteczki od tajemniczego “H”

Podczas ostatniego odcinka “Being The Elite” Kenny Omega otrzymał dwie kartki, w których to wspomniano m.in o zarobkach i ewentualnej walce z “AJ”. Wcześniej Kenny dostał kartkę, na której napisane było to – “Utknąłeś w Japonii, ale szukasz czegoś więcej, dlaczego nie powinieneś wejść z numerem 4? moim zdaniem jest to sugerowanie, że Kenny mógłby pojawić się w WWE podczas Royal Rumble i wejść do matchu z numerem 4. Ktoś proponuje Kenny’emu walkę z “AJ” chyba nie trzeba się domyślać o jakiego AJ’a chodzi. Według mnie wygląda to tak, iż tajemniczy “H” to skrót od Triple H, który po prostu proponuje Omedze dołączenie do organizacji, debiut na Rumble i walkę ze Stylesem. Ja oczywiście podchodzę do tej sprawy z dystansem i osobiście uważam, że Kenny raczej nie trafi do WWE w najbliższym czasie. Ale jak to mówią “wszystko jest możliwe”. W 2017 mocno mówiło się o transferze Kenny’ego do WWE i jak wiemy nie doszło do tego. Tak więc i w tym przypadku może być podobnie.

Sekret Adama Page’a?

Jak wiadomo Page jakiś czas temu otrzymał od WWE propozycje kontraktu! mówi się, że go odrzucił, ponieważ obecnie nie ma zamiaru przenosić się do WWE. W jednym z odcinków “BTE” doszło jednak do ciekawej sceny, w której to Page boi się tego, iż jego przyjaciele poznają jego “sekret”. Gdy Cody mówi, że zawsze będą się trzymać razem, Hangman po prostu odwraca wzrok. Jest to kolejna sytuacja, w której sugeruje się to, iż kolejna osoba z frakcji może czmychnąć do WWE. Jestem zdania, że ewentualny transfer Adama jest możliwy, ale jeszcze nie teraz. Choć jest wiele wskazówek, które mówią nam, że do takiej sytuacji może faktycznie dojść.

The Young Bucks i ich wygasające kontrakty

O tym, że kontrakty braci Jackson wygasają już za 2 miesiące wiedzą niemalże wszyscy Ci, którzy interesują się tą dwójką. Bracia od lat łączeni są z WWE, ale nigdy nie doszło do żadnych rozmów między wspomnianą federacją, a nimi. Jednakże w ostatnim czasie temat Bucksów w WWE, jest na nowo poruszany i pojawiło się wiele doniesień, że Matt i Nick wkrótce zjawią się w największej federacji na świecie. W ostatnim epizodzie “Being The Elite” Jacksonowie słyszą tykanie zegara, który to wskazuje na trochę ponad 2 miesiące (data wygaśnięcia kontraktów YB). Pod nim są 3 znaki zapytania, które oczywiście mogą sugerować WWE. Dodatkowo Bucksi wspomnieli w ostatnim BTE, że najbliższe Wrestle Kingdom może być ich ostatnim występem w “Tokyo Dome”. Można to traktować z przymrużeniem oka i nie należy brać tego wszystkiego do siebie, bo jak wspomniałem wszystko to, co robią członkowie BC może być “trollem”.

Czy Marty i Cody również mogą przejść do WWE?

Cody stosunkowo niedawno odszedł z WWE i jakoś nie widzę tego, że Rhodes wraca do federacji tak szybko. Cody wielokrotnie mówił o tym, iż kiedyś chciałby wrócić do WWE, bo tam rozpoczął swoją karierę i dużo zawdzięcza federacji ze Stamford. Czy jednak nie za wcześnie na powrót? według mnie tak! “American Nightmare” ma jeszcze wiele do ugrania na scenie indy, jak i w New Japan Pro Wrestling. Po odejściu z WWE Rhodes odżył i stał się jedną z głównych postaci na scenie niezależnej. Jeśli jednak, reszta ekipy będzie skłonna do odejścia to i Cody może to zrobić. Przejdźmy teraz do Marty’ego, który to jest jedną z czołowych gwiazd dywizji Jr. Heavyweight w NJPW. Ostatnio przegrał on walkę o pas IWGP Jr. i jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania? akurat o przejściu Scurlla do WWE było cicho i nikt o tym nie wspominał. Ja osobiście uważam, że jeśli Marty faktycznie trafiłby do “dablju” to spokojnie by sobie poradził, choć ciężko byłoby mu pójść wyżej niż mid-card.

Jay White zostaje nowym liderem Bullet Clubu

Moim zdaniem po ewentualnym odejściu BC The Elite, to właśnie Jay zostałby nowym liderem stajni do której to, nie tak dawno dołączył. Wiem, że Jay jest jeszcze młody i jego staż w federacji jest krótki, ale uważam, że ma to coś żeby być liderem. Trochę jest to mało realne, ale jeśliby naprawdę doszło do odejścia wspominanej wcześniej części Bullet Clubu, to na pewno poznalibyśmy nowego “wodza” frakcji. I takim kimś mógłby zostać własnie “Switchblade”, który to zostałby liderem na lata. Oczywiście jest to mój wymysł, ale jest on prawdopodobny i kiedyś może do takiej sytuacji dojść.

Czy moim zdaniem przejście wspomnianej części Bullet Clubu do WWE, jest dobrym ruchem z ich strony? hmm są tego plusy i minusy. Z jednej strony chciałbym, aby cała 5 została w tym miejscu, w którym jest i kontynuowała swoją karierę w ROH i NJPW. Nie oszukujmy się, po przejściu do WWE nie mieliby oni takiej swobody, jak w NJPW czy innych fedkach, co oznacza, że nie mogliby prowadzić swoich postaci, tak jak oni chcą. Walki też nie byłby na takim poziomie, jak w New Japan czy ROH, gdzie wrestlerom pozwala się na więcej, a jak wiemy w WWE jest o wiele inaczej. Z drugiej strony ewentualne przejście do “dablju”, dałoby im szansę na nową przygodę i nowy rywalizacje. Chyba każdy chciałby zobaczyć takie walki jak m.in Young Bucks vs The Usos czy Omega vs Styles, to tylko niektóre z tych, które mogłyby się odbyć. Kończąc ten artykuł chciałem zaznaczyć, że wszystko co zostało napisane w artykule, należy brać z przymrużeniem oka, bo jest to tylko moja opinia podparta spekulacjami.