Sasha Banks gotowa do powrotu na ring, Seth Rollins chciałby zmierzyć się z Kennym Omegą, Jazz pojawi się na Evolution?

» Jak wiemy Sasha Banks od dłuższego czasu nie pojawia się w WWE TV, co spowodowane jest najprawdopodobniej kontuzją. Mówi się też, że była mistrzyni kobiet wzięła sobie wolne, bo jest wyczerpana i chciała po prostu odpocząć. Według PWinsider wygląda na to, że Banks jest już gotowa na powrót do ringu i dojdzie do niego, podczas weekend’owych live eventów WWE. Warto dodać, iż występ Sashy na gali Evolution jest niezagrożony i wrestlerka niemalże na 100% wystąpi podczas tej gali.

» WWE Intercontinental Champion Seth Rollins pojawił się na wczorajszym wydarzeniu ACE Comic Con w Chicago, gdzie wraz z Alexą Bliss odpowiadał na zadawane przez fanów pytania. Podczas pytań Seth został zapytany o to, któremu wrestlerowi spoza WWE chciałby stawić czoła w ringu. Rollins momentalnie odpowiedział, że chciałby zmierzyć się z obecnym IWGP Heavyweight Championem Kennym Omegą.

“Chciałbym zmierzyć się z Kennym Omegą” powiedział Rollins.”Jestem najlepszym zapaśnikiem na świecie i chciałbym to udowodnić”.

» Ostatnimi czasy pojawiły się plotki o tym, że na gali Evolution PPV pojawi się była mistrzyni kobiet Jazz. Jak się okazało były to tylko spekulacje i na ten moment Jazz nie zamierza wracać do WWE. Nie wyklucza ona jednak tego, że kiedyś jeszcze powróci okazjonalnie do federacji McMahon’ów.

Jazz została też zapytana, o to z kim chciałaby zawalczyć w ringu WWE, a oto jej odpowiedź :