Samoa Joe wyjawia powód swojej nieobecności w WWE, Stan zdrowia Johnny’ego Gargano, Miz i Paige z nowymi umowami, Mick Foley o przemianie Braya Wyatta

» Podczas najnowszego odcinka WWE Backstage pojawił się CM Punk ogłaszając swoją obecność na całym przyszłotygodniowym show. Niespodziewanie w panelu obecni byli: WWE Hall of Famer Booker T, Renee Young, Paige oraz Samoa Joe, który wyjawił, że w zeszłym miesiącu złamał kciuka, przez co musiał zrobić sobie przerwę z dnia na dzień i czeka go jeszcze kilka tygodni zanim będzie mógł powrócić do ringu.

» W trakcie wyżej wspomnianego odcinka Backstage dowiedzieliśmy się, że WWE NXT Superstar Johnny Gargano nie pojawi się podczas gali WWE PPV Survivor Series z powodu kontuzji szyi, która odnowiła się po ataku ze strony Finna Balora, jaki miał miejsce kilka tygodni temu. Ponadto Paige oraz The Miz podpisali wieloletnie kontrakty z federacją WWE.

» W studiu WWE Backstage jednym z gości był WWE Hall of Famer Mick Foley, który wypowiedział się na temat przemiany WWE Universal Championa Braya Wyatta:

„Kocham to. Jednym z kluczy do długofalowego sukcesu jest udoskonalenie swojego wizerunku, zanim publiczność zda sobie sprawę, że trzeba go ulepszyć. Bray Wyatt przysiadł do deski kreślarskiej i wymyślił coś całkowicie oryginalnego i niezapomnianego. Będę oglądać program co tydzień, będę wykonywał wiele zadań, dopóki nie pojawi się The Fiend”.