SPOILERY! Bobby Lashley o utraconej walce z Brockiem Lesnarem, Jak Taynara Conti dostała się do WWE?, Pierwsze walki turnieju Impact Wrestling

» WWE Star Bobby Lashley rozmawiał z Alexem McCarthym dla talkSPORT. W wywiadzie wypowiedział się na temat niedoszłej walki z Brockiem Lesnarem:

Jesteśmy takimi samymi fanami, a przynajmniej ja. Kiedy usłyszałem, że zwycięzca zmierzy się z Brockiem Lesnarem, pomyślałem: Czy to jest to? Nie wiedziałem, jak wyglądała sytuacja. Nie byłem pewien wielu rzeczy, ale chciałem zmierzyć się z Brockiem w ringu WWE zanim będziemy starszymi osobami. Jak się okazało, to właśnie Drew McIntyre otrzymał szansę na walkę z Brockiem, zamiast mnie. Myślę, że walka ze Szkotem jest równie ekscytująca, jak z Brockiem. Oczywiście jeżeli zostanie odpowiednio poprowadzona. Rzecz jasna, chcę mieć walkę z Brockiem. Te dwa zestawienia prezentują się bardzo dobrze. Myślę, że w końcu kropki zostaną połączone i zmierzę się z odpowiednimi osobami. Aktualnie znajduje się w dobrej pozycji i chciałbym od siebie dać wiele.

» Była wrestlerka WWE Taynara Conti wyjawiła, że prawie odrzuciła pierwszą ofertę WWE, które w owym czasie poszukiwało talenty z Brazylii.

Fotograf zapytał mnie, czy możemy zrobić sesję zdjęciową w kimonie (judo). Potem pomyślałam, że możemy zrobić seksowną sesję, aby zobaczył ją mój były chłopak. Zamieściłam zdjęcia na swoim Instagramie on przebywał we Francji i miał wielu obserwatorów. WWE znalazło moje zdjęcia i odkryli, że nie jestem tylko modelką. Ktoś od nich się ze mną skontaktował i powiedział, że poszukują talenty z Brazylii. Nie miałam pojęcia, czym jest WWE. Szczerze mówiąc, myślałam, że to coś w rodzaju prostytucji.

» Podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling odbyły się pojedynki pierwszej rundy turnieju, który wyłoni pretendenta do walki z Tessą Blanchard o Impact World Championship.

ZOBACZ TAKŻE >>> Z ostatniej chwili: Arisa Hoshiki przechodzi na emeryturę z powodu kontuzji!

W pierwszej rundzie, Rhino zmierzył się z Acem Austinem, a Michael Elgin z Samim Callihanem. Ogłoszono również, że Ken Shamrock nie został dopuszczony do rywalizacji ze względu na uraz, którego doznał w konfrontacji z Michaelem Elginem podczas zeszłotygodniowego wywiadu na backstage’u. Zarząd Impact poinformował, że to właśnie Austin będzie najlepszym zmiennikiem dla Shamrocka.

Rhino vs Ace Austin – Na samym początku przewagę zyskał były wrestler WWE, który niestety w wyniku nieczystego zagrania musiał uznać wyższość swojego rywala. Ace zaatakował Rhino kijem, kiedy sędzia się odwrócił, a następnie przypiął wrestlera.

Show zakończyło się walką Elgina z Callihanem, który miał problem z powodu kontuzji kostki. Ostatecznie zwycięstwo odniósł Elgin po wykonaniu Elgin Bomb. W przyszłym tygodniu odbędą się dwie walki półfinałowe. Udział w nich wezmą:

Ace Austin vs Hernandez

Trey vs Michael Elgin