Z ostatniej chwili: Arisa Hoshiki przechodzi na emeryturę z powodu kontuzji!

Na oficjalnej stronie federacji wrestlingowej Stardom pojawiło się oświadczenie w sprawie obecnej Wonder of Stardom Champion. Niestety Arisa Hoshiki z powodu poważnej kontuzji szyi oraz głowy zmuszona została do zawieszenia wykonywania swojej pracy wrestlerki.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim kobietom z Stardom. Członek rosteru Arisa Hoshiki przejdzie na emeryturę z powodu kontuzji szyi oraz głowy. W tym samym czasie mistrzostwo Wonder of Stardom zostanie jej odebrane. Ta decyzja została podjęta za sprawą przeprowadzonych licznych rozmów z byłą mistrzynią. Przepraszamy za zaistniałą sytuację wszystkie osoby, które z niecierpliwością czekały na pojedynek z udziałem Arisy Hoshiki. Mamy nadzieję, że w przyszłości chętnie będzie oglądać Hoshike w innej roli.

8 marca Arisa nie pojawiła się w Korakuen Hall z powodu problemów zdrowotnych, które były konsultowane z najlepszym lekarzem. Nie zezwolił wrestlerce na udział w wydarzeniu wrestlingowym, a następnie obie strony zdecydowały, że najlepszym wyjściem będzie przejście na emeryturę.

Aktualnie z moją szyją jest znacznie lepiej, ale mój mózg nie funkcjonuje tak jakbym tego oczekiwała – powiedziała Arisa Hoshiki. Przepraszam, że z powodu mojego ciała nie jestem w stanie rywalizować z gwiazdami Stardom. Wiem, że fani nie mogli się doczekać moich rywalizacji. Chciałam podziękować wszystkim za wsparcie i ogłosić przejście na emeryturę. Jest mi przykro, ale zamierzam pracować ciężko i kto wie.