Ember Moon o kontuzji, która mogła zakończyć jej karierę i powrocie do ringu WWE, Oje Hart nie chce indukcji ojca do WWE HOF

» W tym tygodniu gościem Renee Young, WWE Hall of Famera Bookera T i Marka Henry’ego w Backstage była Ember Moon. Wrestlerka wyjawiła, że nie jest w stanie dać z siebie stu procent, ponieważ obawia się o możliwe kontuzje. Warto przypomnieć, że Ember nabawiła się poważnego urazu we wrześniu ubiegłego roku podczas pościgu za WWE 24/7 Championship.

Spoglądam wstecz na moją karierę w WWE. Jestem tu pięć lat. Spoglądam wstecz i powinnam być tą osobą, która przerwała streak Asuki, albo zmierzyć się z Bayley na SummerSlam. Chciałabym móc robić więcej. Im bardziej i więcej siedzę, to patrzę na wszystko, co mogę zrobić i myślę głównie o kontuzji. Nieustannie zdaje sobie sprawę z tego, że kontuzja może zakończyć moją karierę. Być może nie mam szans na rehabilitację za wszystkie rzeczy, które zrobiłam, ale w przyszłości chciałabym robić, to co kocham, najlepiej jak potrafię. Żałuję wielu rzeczy, kiedy spoglądam przeszłość.

Ember Moon rozpłakała się na myśl o tym, że być może nie będzie mogła powrócić do ringu. Mark Henry wsparł utytułowaną wrestlerkę sugerując, że jest zbyt wielką osobą, aby mogła się zatrzymać i ma wiele do zaoferowania.

Nie mogę się doczekać powrotu na ring, to właśnie kocham. To moja pasja i jedyna rzecz, jaką kiedykolwiek chciałam robić dla siebie. Chcę móc patrzeć w przyszłość, a nie wstecz i być lepszą wrestlerką niż kiedykolwiek wcześniej. Udowodnię Wam, że warto się zrehabilitować i odkupić błędy. Zanim to zrobię, minie trochę czasu.

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW Dark 19 Maja 2020: Wyniki

» Syn Owena Harta, Oje uważa, że ludzie zapamiętają o tym, co robi fundacja działająca w imieniu ojca. “The Owen Hart Foundation”, to fundacja prowadzona między innymi przez Marthę.

Nigdy nie pozwoliłbym WWE umieścić nazwiska mojego ojca na kawałku srebra. Zbudowaliśmy fundament, który pomaga ludziom przebywającym w domach. Pomagamy samotnym mamon, takim jak moja. Współpraca z nami pozwala dzieciom uczęszczać do szkoły, wszystko to dzieje się w imieniu Owena Harta. Zarówno ludzie, jak i społeczność internetowa zapamięta, to. I chcemy, aby tak pozostało. Tak mój ojciec był wrestlerem, ale poza tym był kimś większym. To tylko jedna część Owena.