Open Challenge The Viking Raiders na TLC 2019, Konflikt z NXT przeniesiony do WWE PC, CM Punk o story z udziałem Lany

» Podczas najnowszego odcinka WWE Backstage ogłoszono, że na niedzielnej gali WWE PPV TLC, WWE RAW Tag Team Champions The Viking Raiders będą czekać na przeciwnika niezależnie od drużyny, która zaakceptuje ich open challenge. Poniżej przedstawiamy dotychczas walki zapowiedziane na powyższe wydarzenie:

TLC MATCH O WWE WOMEN’S TAG TEAM CHAMPIONSHIP
The Kabuki Warriors (c) vs. Becky Lynch & Charlotte

WWE SMACKDOWN TAG TEAM CHAMPIONSHIP
The New Day (c) vs The Revival

WWE RAW TAG TEAM CHAMPIONSHIP
The Viking Raiders (c) vs. TBA

TLC MATCH
Roman Reigns vs. King Corbin

TABLES MATCH
Rusev vs. Bobby Lashley

WWE Universal Champion Bray Wyatt vs. The Miz

SINGLE MATCH
Aleister Black vs. Buddy Murphy

» W ostatnim czasie w NXT, KUSHIDA pokonał Camerona Grimesa po przez roll-up. To był pierwszy pojedynek z udziałem wrestlera z Japonii po kontuzji. Wygląda na to, że feud między nimi się nie zakończył, ponieważ do brawlu z udziałem tej dwójki doszło podczas treningu w WWE Performance Center:

» W tym tygodniu na WWE Backstage pojawił się CM Punk, który wypowiedział się na temat storyline’u z udziałem Lany, Ruseva oraz Bobby’ego Lashleya:

“Mają mecz, mają storyline. Nie sądzę, aby Rusev chciał być dłużej związany z Laną na ekranie. Więc Lana i Bobby idą i robią swoje, ale po jakimś czasie mają dość. Widzę ciekawy opcję, Bobby i Rusev kończą ze sobą konflikt, ponieważ mają wspólnego znajomego – Byłą żonę Ruseva. Ta nowa drużyna mogłaby namieszać podczas WrestleManii”.