Darby Allin mówi o możliwym połączeniu sił ze Stingiem w pojedynku przeciwko Ricowi Flairowi i Andrade El Idolo w AEW, Oświadczyny gwiazdy AEW, Goldberg: Tyle meczów zostało mi do końca kontraktu z WWE

» Wiele spekuluje się na temat przyszłości Ric’a Flair’a w pro wrestlingu, po tym jak odszedł z WWE w wyniku nieporozumień z Vince’m McMahon’em. Według doniesień, Flair ma dołączyć do AEW, ponieważ jego przyszły zięć, Andrade El Idolo, ma już podpisany kontrakt z tą organizacją. Andrade miał Flaira w swoim narożniku, kiedy walczył z Kennym Omegą o AAA Mega Title na AAA Triplemania XXIX z Arena Ciudad de Mexico w sobotnią noc. Sting i Flair mieli legendarną rywalizację w WCW, które nadawało na TNT, tak jak AEW. Istnieje możliwość, że legendy znowu się ze sobą spotkają. Tym razem w tag-teamowej rywalizacji. Darby Allin połączyłby siły ze Stingiem zaś Flair z Andrade. Allin wypowiedział się na ten temat w wywiadzie z Metro UK.

Tak, to byłoby zabawne! Czuję, że wszystko jest możliwe. Musisz tylko być cierpliwy i zobaczyć, co się wydarzy i dokąd poniesie cię wiatr.

» Gratulacje dla Sammy’ego Guevary. Obiecał on wielkie ogłoszenie i spełnił tę obietnicę. Podczas AEW Dynamite, pokazano materiał przed rozpoczęciem gali, na którym Guevara oświadczył się swojej wieloletniej dziewczynie Pam. Oczywiście, ona powiedziała “tak”.

» Goldberg ma zmierzyć się z Bobbym Lashleyem o tytuł WWE na sobotniej gali SummerSlam. Goldberg w 2020 roku potwierdził, że jego obecna umowa z WWE przewiduje, że będzie występował dwa razy w roku i wygasa w 2022 roku. Ostatnio był widziany w akcji, gdy zmierzył się z ówczesnym WWE Championem Drew McIntyre podczas wydarzenia Royal Rumble w styczniu. Goldberg przegrał ten szybki pojedynek. Podczas  WWE’s The Bump, Goldberg zauważył, że pozostały mu jeszcze dwa pojedynki w kontrakcie. Został zapytany o to, czy jest “Team Roman Reigns” czy “Team John Cena”. Goldberg zaczął od żartu, że nie jest w żadnej z tych drużyn i postrzega ich jako ofiary dla niego.

Jestem wielkim fanem ich obu za to, co zrobili indywidualnie. To co Roman był w stanie zrobić przez ostatnie kilka lat jest niewiarygodne. Myślę, że to fantastyczne, myślę, że Paul Heyman ma z tym wiele wspólnego.

Bardzo chciałbym dostać “kawałek” Romana Reignsa i myślę, że może nawet bardziej chciałbym dostać swoje ręce wokół gardła Ceny, ale to myślenie życzeniowe. Zobaczymy. Pozwól mi najpierw zająć się Bobbym Lashleyem, a potem, hej, mam jeszcze tylko jeden pojedynek, albo dwa pojedynki na mojej umowie tutaj, więc zobaczymy co się stanie.