Nowa data rozprawy Alberto Del Rio, Bobby Lashley opowiada o swoich relacjach z Vince’em McMahonem, Charlotte Flair ujawnia swoją ulubioną walkę na SummerSlam

» Alberto Del Rio, prawdziwe nazwisko Jose Alberto Rodriguez Chucuan, wciąż czeka na proces. Był on już kilkakrotnie przesuwany. Najpierw miał się rozpocząć 25 stycznia, potem został przesunięty na 3 maja, a następnie na 2 sierpnia. Najnowsze dane sądowe, według PWinsider.com, mówią o tym, że proces rozpocznie się w poniedziałek, 25 października w San Antonio w Teksasie. Były wrestler WWE jest oskarżony o porwanie i napaść na tle seksualnym. W maju 2020 roku został aresztowany w związku z oskarżeniami swojej ówczesnej dziewczyny. Jeśli zostanie uznany za winnego, może mu grozić nawet dożywocie. Kilka miesięcy temu, ofiara przeprosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych za to, przez co przechodziła rodzina Del Rio. Del Rio twierdził nawet w mediach społecznościowych, że oświadczenie złożone przez ofiarę było przyznaniem, że zarzuty były fałszywe, ale prawnie nic się nie zmieniło.

» Bobby Lashley był częścią WWE przez dwa różne okresy. Jego pierwszy epizod miał miejsce w połowie 2000 roku, gdzie był postrzegany jako następna wielka gwiazda, ale opuścił firmę, aby realizować inne przedsięwzięcia, w tym MMA. Teraz, gdy wrócił do WWE, dał większy impuls swojej karierze i jest obecnie WWE Championem. Podczas rozmowy z TalkSport, Lashley został zapytany o relacje z Vince’em McMahonem.

Tak wiele się od niego nauczyłem w tamtym czasie, a Vince nie zamierza wchodzić do ringu z kimś, komu nie ufa. Jeśli nie miałby do mnie zaufania, to nigdy nie miałbym okazji, aby stoczyć z nim walkę.
Myślę więc, że teraz zawsze miałem to zaufanie od Vince’a. On wie, jakim jestem typem faceta, wie, o co mi chodzi. Vince jest typem człowieka, który haruje jak wół i widać to po tym, co zrobił w tym biznesie. Widzi to we mnie i zawsze to we mnie widział. Wie, że zawsze będę harował jak wół i może mnie umieścić w swojej firmie, a ja zawsze będę robił to, co należy, na 100 procent. To jest to, co zawsze robiłem. Myślę, że Vince to rozumie i dlatego jestem mistrzem po dziś dzień.

» Charlotte Flair udzieliła wywiadu Vicente Beltrán z ViBe & Wrestling w celu promocji sobotniej gali WWE SummerSlam. Podczas niego została zapytana o swój ulubiony pojedynek najgorętszej gali lata.

Myślę, że to musi być starcie z Trish Stratus, mierzyłam się z legendą i nie byłyśmy w walce o tytuł, to była po prostu historia o dwóch kobietach z różnych epok, tylko jedna noc, SummerSlam, my walczące przeciwko sobie… To zdecydowanie najważniejszy moment mojego SummerSlam.