Jim Ross: CM Punk powinien wrócić, Randy Orton najlepszym wrestlerem, Edge zainteresowany last runem z Christianem

» Były komentator WWE Jim Ross w najnowszej odsłonie podcastu Grilling JR wyjawił, że CM Punk powinien powrócić do wrestlingu, a Randy Orton jest obecnie najlepszym wrestlerem na świecie.

Mieli dobre pojedynki. Jestem wielkim fanem obu facetów. Chciałbym tylko, aby CM Punk powrócił do biznesu, przynajmniej na pół etatu, ponieważ uważam, iż wciąż ma wiele do zaoferowania. Nie tylko jako wykonawca, ale również jako ktoś, kto zdobył szacunek swoich rówieśników. Ci młodsi faceci, którzy wzorowali się dokonaniami CM Punka, jego postawą nieco kontrowersyjną oraz buntowniczą. Chciałbym, aby CM Punk był w grze i kierował młodymi wrestlerami.

Randy jest obecnie na samym szczycie gry. Moim zdaniem w WWE ani nigdzie indziej nie ma lepszego wrestlera niż Randy Orton. Wiem, że w prawdziwym życiu jest nieco kontrowersyjny, ale to dodaje magii jego postaci.

Chris Jericho ma przed sobą wielką przyszłość jako nadawca. Mam nadzieję, że ten dzień nie nadejdzie zbyt szybko, ponieważ nie będzie mógł walczyć, czyli robić tego, co tak bardzo kocha. W tym momencie potrzebujemy go pracującego na ringu w AEW, ze względu na jakość produktu, który wnosi ze sobą. Z psychologicznego punktu widzenia obecnie jest najlepszą wersją Y2J.

» WWE Hall of Famer Edge był dumny z powrotu Christiana podczas tegorocznego WWE PPV Royal Rumble. Jak wiadomo po krótkiej przygodzie z WWE, Christian Cage podpisał kontrakt z All Elite Wrestling. Edge omówił potencjalny last run z Christianem.

ZOBACZ TAKŻE >>> MW-Studio LIVE #58 – WrestleMania 37!

Bardzo bym chciał. Nie ważne, co by to było, czy tag team match, czy single match. Byłoby niesamowicie, zwłaszcza teraz, gdzie obaj się znajdujemy. Czuję, że jesteśmy po tej samej stronie. Od momentu powrotu do wrestlingu oglądam te wszystkie rzeczy, z jego udziałem. Nie wiem, czy to się kiedykolwiek wydarzy, ponieważ ten statek mógł już odpłynąć. Mieliśmy swój moment podczas Royal Rumble Matchu. Jesteśmy doskonałym przykładem wrestlerów, którym powiedziano, że już więcej nie powrócą do wrestlingu. Teraz mamy okazję zaangażować się w story, w których wcześniej nikt by nas nie chciał. Wykonujemy bardzo dobrze swoją pracę…. Ostatecznie chcę, aby był szczęśliwy i szanowany tam, gdzie wykonuje swój zawód.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite, Miro potwierdził, że nie widział Kipa Sabiana od momentu porażki doznanej w starciu z Orange Cassidym i Chuckiem Taylorem.
Nie wydawało się, aby Miro był zadowolony ze współpracy z Sabianem, gdyż były wrestler WWE zaznaczył, że zamierza kontynuować pracę na ringu z nim lub sam – sugerując potencjalny rozpad drużyny.

Idę dalej z tobą lub bez Ciebie, aby wypełnić swoje przeznaczenie i zostać mistrzem – powiedział Miro. Więc jeśli pracujesz dla tej firmy i masz złoto wokół talii. Gorąco polecam Ci wyciągnąć Kipa i przyprowadzić, zanim to ja Cię znajdę.