Dlaczego The Velveteen Dream nie został zwolniony?, Kayla Braxton komentuje zwolnienie Billie Kay, Samoa Joe, Mojo Rawley i Chelsea Green dołączyli do Pabst Blue Ribbon?

» Z federacją World Wrestling Entertainment pożegnało się dziesięć gwiazd. W związku z tym fani w mediach społecznościowych zastanawiają się, dlaczego The Velveteen Dream nie został zwolniony i wciąż pracuje w firmie.

Oficjele WWE poinformowali, że w sprawie Velveteen Dreama przeprowadzone zostało wewnętrzne dochodzenie, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości ze strony wrestlera. Dream stał się bardzo popularnym hasztagiem w mediach społecznościowych. Jeden z użytkowników postanowił wyjaśnić, dlaczego były NXT North American Champion jest aż tak rozchwytywany.

Velveteen Dream zyskuje popularność w mediach społecznościowych, ale każdy z nas zadaje to samo pytanie. Jeśli WWE ma dla niego plany, nie wierzę iż budząc się każdego ranka nie widzi tego, co o nim piszą fani. Wciąż jest zatrudniony, podczas gdy kilka osób zostało zwolnionych to nie może być dobre.

Velveteen Dream jest członkiem rosteru WWE NXT i regularnie uczestniczy w szkoleniach, które odbywają się w Performance Center.

» Billie Kay zyskała popularność między innymi dzięki temu, że w pobliżu Kayli Braxton krzyczała “Hey Kayla. Billie, Peyton Royce to kilka osób, które kilka dni temu zostało zwolnionych przez WWE. Niemalże rok temu byliśmy świadkami podobnej sytuacji, ale wtedy pracę straciło jeszcze więcej osób w ramach cięć budżetowych.

Kayla Braxton w mediach społecznościowych opublikowała wpis dotyczący tęsknoty za przyjaciółką, z którą już nie spotka się w WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>> Jim Ross: CM Punk powinien wrócić, Randy Orton najlepszym wrestlerem, Edge zainteresowany last runem z Christianem

Bolesny dzień. Kobieca szatnia nie będzie taka sama bez pięknej, zabawnej, towarzyskiej, słodkiej i zachęcającej…. Mogę tak bez przerwy mówić o @BillieKayWWE. Dziewczyno będziemy za tobą strasznie tęsknić.

Zwolnienie Peyton oraz Kay było wielkim zaskoczeniem zważywszy na fakt, jaki wpływ miały wrestlerki na szatnię oraz dywizję kobiecą w WWE. Wrestlerki znane było jako dusze towarzystwa, ale z pewnością nie będą miałby problemu z dołączeniem do innej organizacji wrestlingowej. Są gorącym towarem, więc na pewno przebierają w ofertach.

» Z federacją World Wrestling pożegnali się Samoa Joe oraz Chelsea Green. Wiele wskazuje na to, że dzień po odejściu z WWE wspomniane gwiazdy związały się kontraktem z kimś innym.
Pabst Blue Ribbon w mediach społecznościowych opublikował interesujące wpisy sugerując podpisanie kontraktu z Samoa Joe, Mojo Rawley’em oraz Chelsea Green. Prawdopodobnie był to żart ze strony Pabst Blue Ribbon, ponieważ firma trafiła na trend “Chelsea Green i Samoa Joe”. Niemniej jednak przyszłość Green i Joe nie została wyjaśniona, więc nie wiadomo gdzie gwiazdy wrestlingu spędzą najbliższy czas.