Chris Jericho dumny z występu w Broken Skull Sessions, Tyson Kidd odpowiedzialny za produkcję walk kobiet na WM 37, Mike Bennett i Maria Kanellis oficjalnie w ROH

» AEW Superstar Chris Jericho wystąpił gościnnie w podcaście “Broken Skull Sessions” prowadzonym przez Steve’a Austina. Popularny Y2J w rozmowie z Busted Open Radio wyjawił, że nie zgodziłby się na rozmowę, gdyby nie mógł opowiadać o pracy w AEW.

Nikt nie wiedział, czego się spodziewać. To wyszło z boku. Nie mogłem uwierzyć, że na dachu budynku nie było snajperów, którzy mogliby mnie zdjąć. Nie mogłem uwierzyć, że jestem częścią serialu! Ale tak: To monumentalny, przełomowy moment. Nie zgodziłbym się na rozmowę, gdyby nie możliwość opowiadania o pracy w AEW. Nie byłoby dla mnie żadnych korzyści ze zrobienia tego programu tylko po to, aby wspominać stare rzeczy, jakie robiłem w WWE. Byliśmy nieugięci i to jest jedna z tych rzeczy, które mi się podobają. Ludzie byli zaskoczeni….. było po prostu idealnie. Gdyby pewien 73-latek obudził się i powiedział – Co, nigdy tego nie zrobiłem, można by było wszystko zmienić. Myślę, że zgoda na rozmowę jest częścią wielkiego zaufania. Zarówno ze strony Vice’a, jak i Tony’ego Khana wobec mojej osoby i Austina.

Y2J Zainteresowany drugą częścią:

Nie było powodu rozmawiać o rzeczach, które mogłyby źle wpłynąć na nasze kariery. Jak widzieliście, był to bardzo pozytywny wywiad i czas spędzony w miłej atmosferze. Zdałem sobie sprawę, że mogę uczestniczyć w drugiej części tego programu. Dużo rozmawialiśmy i wspominaliśmy dawne czasy, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Między nami zauważalna była chemia, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi. Steve jest dobrym dziennikarzem i myślę, że mamy do zaoferowania jeszcze więcej ciekawych historii. Myślę, że w rozmowie jest około piętnaście-osiemnaście minut wykładu na temat AEW.

» Natalya za pośrednictwem Instagrama opublikowała wpis, w którym pochwaliła swojego męża Tysona Kidda za pracę, jaką wykonał podczas WrestleManii 37.

ZOBACZ TAKŻE >>> Tony Khan zapowiada obecność na Impact Wrestling Rebellion, Powód zwolnień w WWE – Komentarz gwiazd, Wielki sukces tygodniówki AEW Dynamite

Tyson od dłuższego czasu pełni funkcję producenta WWE. Był odpowiedzialny za produkcję meczów Women’s Division podczas pierwszej i drugiej nocy WrestleManii 37. To właśnie on był odpowiedzialny za zwycięstwo SmackDown Women’s Champion Bianki Belair w starciu z Sashą Banks oraz RAW Women’s Champion Ripley z Asuką.

Nie chcę stawiać @tjwilson711 na miejscu. Chcę tylko podziękować mu za niesamowitą pracę, jaką wykonał podczas weekendu z WrestleManią 37 z udziałem kobiecej dywizji. Ponad 25 godzin ćwiczeń, jestem dumna z poświęcenia, jakie TJ wkłada w pomoc innym.

To tak, jakbyśmy pozowali do Hallmark Christmas! Kiedy w 2015 roku TJ musiał przejść na emeryturę. Wyobrażenie sobie życia poza rywalizacją na ringu było dla niego wielkim wyzwaniem. Dla wielu sportowców jest to ciężkie, ponieważ czas spędzony na treningach sprawia, że utożsamiasz się z tym co robisz. Inspirujące jest to, jak TJ wpływa na wrestling, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W tym momencie największy wpływ ma na to co robimy. Możemy mu podziękować i czekać, a Ci którzy to robią – są MISTRZAMI w każdym znaczeniu tego słowa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez natbynature (@natbynature)

ZOBACZ TAKŻE >>> “Złowione w sieci”. Babatunde Aiyegbusi gwiazdą wrestlingu w USA i “powrót” Robbena do Bayernu

» Mike Bennett oraz Maria Kanellis podpisali kontrakt z federacją Ring of Honor. Wspomniane gwiazdy udzieliły krótkiego wywiadu dla PWInsider, w którym ujawniły że wkrótce pojawi się oficjalne ogłoszenie ze strony federacji ROH, w której będą pracować w pełnym wymiarze czasowym.

Mike oraz Maria zostali zwolnieni przez WWE 15 kwietnia 2020 roku w ramach cięć budżetowych wynikających z pandemii koronawirusa. Mike na ROH pojawił się 21 listopada, a Maria powróciła 20 grudnia. Warto przypomnieć, że ta dwójka rozstała się z Ring of Honor w grudniu 2015 roku, po tym jak nie udało się dojść do porozumienia pomiędzy obiema stronami w sprawie nowych kontraktów.