Szczegóły dotyczące kontuzji Daxa Harwooda z FTR, Edge opowiada o theme songu i Christianie, Karrion Kross i Scarlett komentują zdobycie NXT Title

» AEW Star & członek FTR Dax Harwood jest nieobecny z powodu kontuzji łokcia. W najnowszym raporcie Wrestling Observer Newsletter możemy wyczytać, że problem z lewym łokciem u wrestlera wystąpił sześć tygodni temu. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wspomniany uraz będzie wymagał licznych operacji, aby wrestler mógł odzyskać pełną sprawność.

Pod koniec marca na AEW Dynamite członkowie FTR oraz Shawn Spears pokonali Dante Martina i The Varsity Blondes. Dax kontynuował pracę, ponieważ bardzo zależało mu na współpracy z Tullym Blanchardem. W tej rywalizacji FTR oraz Tully poradzili sobie z Jurrasic Express. Do wspomnianej walki doszło 3 marca na evencie AEW.

» WWE Hall of Famer Edge udzielił krótkiego wywiadu dla Revolver Magazine, w którym wypowiedział się na temat prowadzenia solowej kariery w WWE:

Kiedy doszło do rozłamu drużyny Edge’a i Christiana moim theme songiem był Rob Zombie. To było dla mnie ważne, ponieważ on nadawał ton mojej pracy. Potrzebowałem czegoś, co uczyni mnie jeszcze lepszym wykonawcą. Otrzymałem kilka cennych porad od Michaela Hayesa. Od tego momentu wiedziałem, że muzyka wejściowa pomoże mi w dalszym rozwoju. Od Roba Zombie do Alter Bridge, a teraz zdaję sobie sprawę ze szczęścia jakie mnie spotkało. Za każdym razem, gdy pojawiałem się na arenie i rozbrzmiewała moja muzyka, każdy fan zgromadzony na widowni śpiewał razem ze mną. Ta chwila, ten moment sprawia, że jesteś we właściwym miejscu.

Mój stary przyjaciel, Christian ma najgorsze wejście. On uwielbia Stone Temple Pilots oraz Lenny Kravitz i potrafi recytować każdą piosenkę Peabo Brysona. Potrafi zaśpiewać niezliczoną ilość piosenek, ale jeżeli mam być szczery to ma słaby gust muzyczny. Kiedy jesteś w stanie zaśpiewać wszystkie utwory z albumu New Kids on the Block, prawdopodobnie mamy inne gusta muzyczne.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 9 kwietnia 2021: Raport

» Podczas NXT “Takeover: Stand and Deliver” Night Two, Karrion Kross pokonał Finna Balora zdobywając WWE NXT Championship. Po wydarzeniu nowy mistrz za pośrednictwem Twittera ostrzegł wszystkie osoby, które przygotowują się do rywalizacji z nim o najcenniejsze mistrzostwo w NXT.

Czas nie jest linią, a serią punktów. Teraz jestem nowym początkiem. Przygotujcie się. #HandOfTime.

Moje nowe ulubione zdjęcie. Gratulacje kochanie, jestem z ciebie taka dumna. Zawsze wiedziałam, że to twoje przeznaczenie. Teraz nadszedł czas, aby wszyscy …. Upadli … i … pomodlili się. #NXTTakeover, #AndNew @WWENXT @WWEKarrionKross – napisała Scarlett.