WWE Friday Night SmackDown 9 kwietnia 2021: Raport

Pora na ostatni epizod SmackDown przed zbliżającą się wielkimi krokami WrestleManią! Dziś będziemy świadkami specjalnego odcinka niebieskiej tygodniówki, który będzie stanowił swego rodzaju prolog przed największą galą tego roku.

 

Do ringu zmierza Daniel Bryan, który opowiada jak bardzo jest podekscytowany nadchodzącą WrestleManią. Przede wszystkim fascynuje go możliwość rywalizowania wśród fanów, gdyż nie ma nic lepszego niż 25 tysięcy osób powtarzających za nim „Yes!”. W swojej karierze Daniel ma szczęście, gdyż za każdym razem, gdy ktoś mówił mu, że czegoś nie dokona, ten odnajdywał w sobie siłę, by to uczynić. W tę niedzielę odbędzie się największe starcie w historii Bryana, jest on jednak na to gotowy i na WrestleManii otrzymamy najgroźniejszą wersję Daniela Bryana. Pozwoli to, by mógł opuścić Raymond James Stadium z tytułem Universal.

Fatal Four Way Match for the SmackDown Tag Team Championship

Robert Roode & Dolph Ziggler vs. The Street Profits vs. Alpha Academy vs. Dominik Mysterio & Rey Mysterio

Zwycięzcy – Robert Roode & Dolph Ziggler

Przed walką doszło do bijatyki z udziałem wszystkich czterech par biorących udział w walce.

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Biancą Belair, która jest podekscytowana, a nawet delikatnie zdenerwowana jutrzejszą okazją. Pretendentka do tytułu długo starała się pokazać swoje możliwości, a teraz, gdy masz już do tego możliwość, to będziemy świadkami jej najwspanialszego wieczoru WrestleManii.

 

Singles Match

Nia Jax vs. Tamina

Zwycięzca by DQ – Tamina

Do dyskwalifikacji doprowadziła Shayna Baszlerm którą zaatakowała Taminę, swojej partnerce momentalnie jednak pomogła Natalya.

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z The Riott Squad, do którego jednak dołącza Billie Kay wraz z Carmellą. Ruby podkreśla, że są one skupione na jutrzejszym wyzwaniu, Carmella wyśmiewa ją jednak, gdyż tytuły należą do niej. Do wywiadu dołącza Mandy Rose z Daną Brooke oraz Naomi z Laną i momentalnie rozpoczyna się bijatyka między wszystkimi zespołami

W ringu jest już Edge, który twierdzi, że jest gwiazdą, która osiągnęła już wszystko, więc niektórzy mogą się zastanawiać, czy Kanadyjczyk dalej posiada głód zwycięstwa. Zapominają jednak, że ten walczył dziewięć lat, by móc wrócić do kwadratowego pierścienia, by ponownie stanąć w centrum uwagi, by walczyć w walce wieczoru WrestleManii. Edge nie rozumie dlaczego jego walka jest Triple Threat Matchem, Daniela Bryan nie powinien tam się znaleźć. Następnie pretendent do tytułu zauważa, że Roman Reigns jest dobry i podobny do niego. Teraz jednak jest czas Edge’a, by ten odebrał co należy do niego, dziesięć lat później, jak musiał się tego zrzec.

Na zapleczu Sonya Deville kwestionuje decyzję Adama Pearce’a odnośnie ustanowienia walki wieczoru WrestleManii Triple Threat Matchem.

ZOBACZ TKAŻE >>> Wielki Podcast przed WrestleManią 37!

Na zapleczu jest również Sasha Banks, której nie interesuje co do powiedzenia ma Bianca, gdyż to ona jest najlepsza i zawsze taka była. Jutro, gdy zmusi pretendentkę do tytułu, by ta się poddała, Bianca zrozumie jakie jest jej miejsce w hierarchii.

 

Otrzymujemy video z prób Samiego Zayna do dołączenia do treningu Logana i Jake’a Paula. Po tym zdarzeniu Sami przerywa komentatorom, wskazując, że ukazują jedynie kawałek materiału, przez co zakłamują rzeczywistość. Kanadyjczyk został jednak zaatakowany przez Kevina Owensa.

Andre The Giant Battle Royal

Zwycięzca – Jey Uso

W ringu jest już Roman Reigns, który nie musi się tu znajdować, gdyż nie musi starać się o sympatię fanów. Jednak skoro już znalazł się w kwadratowym pierścieniu obwieści on oświadczenie. To Roman Reigns zwycięży w niedzielę w walce wieczoru WrestleManii. To właśnie on sprawił, że tytuł Universal ma jakiekolwiek znaczenie i uczynił z piątków najważniejsze wieczory w tygodniu. W niedzielę zakończy się marzenie zarówno Daniela Bryana, jak i Edge’a. Mistrz Universal w przeciwieństwie do swoich oponentów nie jest marzycielem, gdyż wszystko czego dotknie zamienia się w złoto. Na największej gali w roku Roman pojawi się i uczyni ze swoimi przeciwnikami to, co każdy z nas mógł zaobserwować przez ostatnie trzydzieści tygodni. W ten sposób kończymy specjalny epizod SmackDown odbywający się tuż przed WrestleManią.