Czy Chris Jericho zjawi się na WrestleManii?, Długoletni komentatorzy WWE zakończyli współpracę, Stephanie McMahon o rywalizacji z AEW i odejściu Jona Moxleya

» AEW Superstar Chris Jericho za pośrednictwem Instagrama opublikował post z międzynarodowego lotniska w Tampie dorzucając selfie z odrzutowcem WWE w tle.

Hej, rozpoznaję ten samolot …. @wwe

W momencie pisania tego tekstu post zawierał komentarze dwóch gwiazd występujących w WWE.

Ahhhhh yeaaaaaa – napisała mistrzyni WWE Women’s Tag Team Championship Nia Jax.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)

Czy go wypożyczyłeś? – Napisał sędzia WWE Charles Robinson.

Jericho posiada swój własny odrzutowiec, dzięki czemu swobodnie może udać się do Jacksonville, czyli miasta, w którym odbywają się tapingi AEW Dynamite. Odrzutowiec WWE prawdopodobnie zaparkowany jest na lotnisku, ponieważ urzędnicy firmy przebywają w okolicy Tropicana Field.

Niedziela będzie wielkim przełomowym wydarzeniem, ponieważ Chris Jericho pojawi się w sieci WWE Network jako gość specjalny odcinka Broken Skull Sessions prowadzonego przez WWE Hall of Famera Steve’a Austina.

ZOBACZ TAKŻE >>> Wielki Podcast przed WrestleManią 37!

» Wieloletni komentatorzy WWE w języku francuskim, Jean Brassard oraz Raymond Rougeau zrezygnowali z kontynuowania współpracy z firmą wrestlingową.
Brassard za pośrednictwem Twittera wydał oficjalne oświadczenie informując, że z powodu restrukturyzacji poprzez Peacock i WWE Network zakończył współpracę z WWE.

Moje serce stało się ciężkie z powodu restrukturyzacji z udziałem Peacock Network, Raymond Rougeau i ja nie będziemy komentować WWE. Dziękuję za wszystkie wspaniałe lata! Nadal będziemy Was zabawiać w taki, czy inny sposób.

Brassard oraz Rougeau współpracowali z WWE w latach 1994-1999. Po wygaśnięciu kontraktów Rougeau prowadził karierę ringową przedstawiając swoją postać na różne sposoby. Wspomniana dwójka powróciła do WWE w 2017 roku pracując jako francuskojęzyczni komentatorzy WWE Network.

» Stephanie McMahon wystąpiła w podcaście The Bill Simmons, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnej rywalizacji WWE z AEW oraz odejścia Jona Moxleya.

Myślę, że konkurencja sprawia, że dajesz z siebie jeszcze więcej. Oczywiście nie mam tutaj na myśli tego, że wcześniej nie mieliśmy konkurentów. Po prostu traktujemy wszystko oraz wszystkich jako konkurencję. Wszyscy współzawodniczymy ze sobą, ale myślę, że jeśli chodzi o jakość pracy wykonywanej przez naszych wykonawców jest na najwyższym poziomie. To pozwoli nam stać się o wiele lepszą firmą. Konkurencja uczyni Cię lepszym i silniejszym produktem.

I tak wyjeżdżał, więc była to wspólnie podjęta decyzja. Chociaż ja nie brałam udziału w tych rozmowach. Jego przypadek jest trochę inny, ale pamiętam kiedy na WCW i Monday Night Wars nasz talent pojawiał się w obu programach. Wydaje mi się, że błędy z przeszłości wiele nas nauczyły. Od tego czasu staramy się stale rozmawiać z naszymi pracownikami, którzy wiedzą co warto zrobić, aby stale iść do przodu. Chcemy być najlepszą firmą zarówno dla naszych fanów, pracowników, talentów oraz akcjonariuszy. Chcemy być najlepsi!