The Young Bucks podsycają potencjalny debiut Adama Cole’a w AEW, Asuka reaguje na fałszywe raporty odnośnie jej nieobecności

» W niedzielę na NXT TakeOver 36 swój ostatni pojedynek w ringu WWE NXT stoczył Adam Cole. Były WWE NXT Champion doznał porażki z Kylem O’Reillym (2-1) w two out of three falls matchu.

Portal Wrestling Inc poinformował, że kontrakt Cole’a z WWE wygasł w lipcu, więc obie strony doszły do porozumienia i wynegocjowały możliwość współpracy podczas weekendu SummerSlam. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Adam Cole po zakończeniu współpracy z WWE NXT przeniesie się na RAW, SmackDown, czy odejdzie z firmy.

Natychmiast po porażce na NXT TakeOver:36, AEW World Tag Team Champions The Young Bucks zmienili swoją biografię na Twitterze dodając do niej link do filmu na YouTube: “The Most Infamous Seances in History.”

Na głównym zdjęciu widzimy Matta Jacksona oraz Kenny’ego Omegę w strojach pogromców Ghostbusters oraz Nicka przebranego za ducha. Trio zaprezentowało pokaz Ghostbusters na evencie NJPW w 2016 roku. To z pewnością odnosi się do postaci Adama Cole’a oraz jego obecności w Being the Elite.

» W ubiegłym tygodniu pojawiły się raporty na temat nieobecności Asuki, z których wynikało, iż oficjele WWE nie mają żadnych bezpośrednich planów wobec wrestlerki.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT TakeOver 36: Raport

Asuka była na ostatnim Monday Night RAW, ale nie została zaprezentowana w telewizji, ponieważ nie ma na nią żadnych planów. Takie informacje publikowane były przez liczne raporty, którym zaprzeczyła doświadczona wrestlerka za pośrednictwem opublikowanego tweeta.

Nic nie zostało ujawnione. Ta informacja jest całkowicie błędna. Jest zupełnie inaczej. Wszystko jest inne. Chciałabym zapytać dostawcę tej informacji. Nie twórz fałszywych historii.

The Empress of Tomorrow po raz ostatni w telewizji WWE pojawiła się 18 lipca podczas gali PPV Money in the Bank, gdzie wzięła udział w Women’s Money In the Bank Ladder Matchu.