AEW Women’s World Champion Britt Baker: Adam Cole czuje się szczęśliwy w WWE

AEW Women’s World Champion Britt Baker rozmawiała z Mattym Paddockiem z UK Daily Star. W trakcie rozmowy wypowiedziała się na temat swojego partnera Adama Cole’a, który prawdopodobnie przeniesie się z WWE NXT do AEW.

W dniu wczorajszym pojawiła się informacja dotycząca wygasającego kontraktu Cole’a z WWE, co nastąpi po SummerSlam. W związku z czym pojawia się wiele spekulacji na temat przyszłości doświadczonego wrestlera.

Baker udzieliła wywiadu zanim pojawiły się wiadomości dotyczące kontraktu Cole’a.

On musi wytrzymać wtorkową noc, a ja wytrzymuję środową noc, prawda?! Myślę, że to zabawne, kiedy ludzie mówią. Musi przejść do AEW z powodu Britt! W AEW jest o wiele więcej osób, które w przeszłości odgrywały znaczącą rolę w jego życiu wrestlingowym.

 

Ludzie tacy, jak The Young Bucks, Kenny Omega: był z nimi w Bullet Club oraz przez większą część pobytu na scenie niezależnej, oni go znają i kochają. Ma niesamowitą historię w AEW i gdyby tutaj przybył, fabuły nie miałyby końca – ale jest szczęśliwy tam, gdzie obecnie występuje. Tak więc, jeśli miałby wskoczyć na statek i przybyć tam, gdzie jestem, byłoby niesamowicie. Jeśli zostanie w WWE do końca swojej kariery, również będę szczęśliwa, ponieważ chcę tylko, aby on był szczęśliwy.

Baker przyznała, że dzięki AEW rozwinęła swoje umiejętności.

Wrestling oraz podróże to znacząca część naszego życia. Obserwuję wszystko, co robi. Byłam na kolacji z Tonym Schiavone oraz Rebel, a przy stoliku miałam telefon i oglądałam The Great American Bash. Chciałam się upewnić, że mogę obejrzeć walkę wieczoru z jego udziałem.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 2 sierpnia 2021: Raport

Nie brakuje nam niczego, więc nie mamy za czym tęsknić. Po prostu bardzo się wspieramy i doceniamy to, co robimy. Nie ma znaczenia, kto gdzie pracuje, albo gdzie skończy. Po prostu chcemy być dla siebie wsparciem w odnoszeniu, jak największych sukcesów.