„Chcę wrócić do wrestlingu” Nikki Bella, Mick Foley komentuje zakończenie Revolution, Adam Cole o tym, kto jest heelem w związku

» Z powodu problemów zdrowotnych Nikki Bella została zmuszona do zakończenia przygody z wrestlingiem. W najnowszej odsłonie podcastu The Bellas, Nikki powiedziała, że z medycznego punktu widzenia treningi na siłowni nie są wskazane dla niej. Wspomniała również o problemach z szyją, które uniemożliwiają jej powrót na ringu, ale pracuje ze swoim lekarzem nad wzmocnieniem mięśni i powrotem do kwadratowego pierścienia.

W zeszłym tygodniu spotkałam się z moim lekarzem, który pomaga mi w ćwiczeniach wzmacniających szyję. Próbuję zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby poprawić stan mojego ciała. Od momentu walki z Rondą nie zostałam poddana żadnej większej adrenalinie, a problem z przepukliną praktycznie zniknął.

Mam nadzieję, że to co robię wpłynie na moje pomiary. Muszę zrobić rezonans magnetyczny. Chcę doczekać się momentu, w którym lekarze powiedzą, że jestem silna, a moje granice zostały pokonane. Muszę zobaczyć, jak przebiegać będzie rehabilitacja. Módlcie się za mnie. Chcę szybko wrócić do pełnej sprawności. Z waszą pomocą jest to możliwe.

W profesjonalnym wrestlingu istnieje takie powiedzenie, które brzmi następująco. „Nigdy nie mów nigdy, nawet po przejściu na emeryturę”. Widzieliśmy wiele przypadków, które kończyły z tragicznym urazem, ale po jakimś czasie wracali. Z Nikki może być podobnie, jednak to nie nastąpi w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE >>> IMPACT! Wrestling 9 marca 2021: Raport

» Zakończenie walki wieczoru AEW Revolution pozostawia wiele do życzenia. Publiczność zgromadzona w Daily Place negatywnie zareagowała na „bomby, które nie wybuchły”. WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera w negatywny sposób wypowiedział się na temat zakończenia starcia z udziałem Jona Moxleya oraz Kenny’ego Omegi.

Smutne, ale prawdziwe! Byłem tam – KODTM 1995, kiedy wybuchający ring nie zadziałał. Żal mi Moxa i Omegi, ale sugeruję, aby @AEW przyznało się do stworzenia kiepskiej historii ringowej. Błędy się zdarzają i mam nadzieję, że wyciągną z nich wnioski. To tylko moja opinia.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy złe zakończenie walki wieczoru Revolution zostanie wykorzystane w fabule na tygodniówce Dynamite. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie mediów społecznościowych AEW poszukują osób, które udostępniły materiał wideo na Twitterze.

» W branży wrestlingowej jest wiele par, które przez wiele lat pracują w konkurencyjnych firmach. Najlepszym przykładem są Britt Baker oraz Adam Cole. Utytułowany wrestler udzielił wywiadu dla DAZN, w którym wypowiedział się na temat tego, kto jest prawdziwym heelem w ich związku.

O Boże. To może być dwuznaczna odpowiedź. Jeżeli chodzi o to, co się dzieje na ekranie to raczej nie ma dyskusji. Myślę, że to zależy od wielu czynników. Britt wykonuje kawał ciężkiej roboty. W domu piecze ciasta, jest cudowna. Jestem pewien, że powiedziałaby to samo o mnie, gdyby role się odwróciły. Jest kobietą, z którą nie chcesz zadzierać. Nigdy nie denerwuj dobrej kobiety.

Były mistrz WWE NXT oraz Britt Baker tworzą szczęśliwą parę, która jest dowodem, iż konkurencja nie ma wpływu na relacje partnerskie.