IMPACT! Wrestling 9 marca 2021: Raport

» Co wydarzyło się na ostatniej gali IMPACT! Wrestling przed sobotnim Sacrifice? Przedstawiamy Wam raport z tygodniówki:

Match #1
Knockouts Tag Team Champion Tasha Steelz w/ Kiera Hogan vs Jazz w/ Jordynne Grace

Fire ‚N Flava będą bronić tytułów Knockouts Tag Team przeciwko Jazz i Jordynne Grace na Sacrifice! Kto nabierze rozpędu przed sobotnim starciem o tytuł?

Zwyciężczyni: Jazz

Gia Miller spotyka się z ODB na kilka dni przed tym jak zmierzy się ona z Deonną Purrazzo o tytuł Knockouts  na Sacrifice. ODB konfrontuje się z Susan, która rzuca jej wyzwanie, by zawalczyły dzisiejszego wieczoru!

Jeden z uczniów Treya Miguela wyzywa go na pojedynek po tym jak Sami Callihan wtargnął do ich szkoły w zeszłym tygodniu.

Match #2
Rohit Raju & Shera vs James Storm & Chris Sabin

Zwycięzcy: James Storm & Chris Sabin

Po tym jak XXXL i Reno Scum nie poradzili sobie z mistrzami World Tag Team  The Good Brothers i FinJuice w zeszłym tygodniu, obie drużyny mają za kulisami pojedynek na krzyki. Decay przerywają i mówią Reno Scum, że szukają „ofiary” w najbliższą sobotę na IMPACT Plus.

James Storm i Chris Sabin próbują bronić Deanera po tym jak został ukarany przez Violent By Design za przegraną z Jake’m Something. EY ostrzega ich, by nie wtrącali się w nie swoje sprawy, zanim Deaner zainicjuje beatdown trzy na dwa!

Brian Myers grozi Scottowi D’Amore pozwem za niebezpieczne środowisko pracy. Myers oferuje, że zrezygnuje z pozwu, jeśli D’Amore rozwiąże kontrakt Eddiego Edwardsa. D’Amore nie wycofuje się i zamiast tego ustala pojedynek Myersa w Hold Harmless Matchu przeciwko Eddiemu w najbliższą sobotę na Sacrifice! Hold Harmless oznacza, że nie ma dyskwalifikacji, nie ma odliczania i wszystko jest dozwolone!

Match #3
Trey Miguel vs Sam Beale

Zwycięzca: Trey Miguel

Trey szarżuje w stronę Callihana, ale światła gasną. Kiedy zaświecają się ponownie, Callihan jest w ringu i wykonuje Piledriver na Beale’u!

Po ich run-in wcześniejszej nocy, James Storm i Chris Sabin rzucają wyzwanie Joe Doeringowi i Deanerowi na tag team match na Sacrifice. Jake Something oferuje być w ich narożniku, aby walczyć z Eric Young.

The Good Brothers & FinJuice podpisują kontrakt na Sacrifice
Mistrzowie IMPACT World Tag Team The Good Brothers oraz FinJuice z NJPW zasiadają do podpisania kontraktu na ich starcie o tytuł na Sacrifice, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Ale najpierw obie drużyny biorą udział w konkursie picia. FinJuice przechytrzają The Good Brothers i wybucha ogromna bijatyka!

Match #4
Ace Austin w/ Madman Fulton vs Chris Bey

Zwycięzca: Chris Bey

Josh Alexander konfrontuje się z TJP wewnątrz Swinger’s Palace i mówi mu, że jego celowniki są mocno ustawione na tytuł X-Division.

Rohit Raju krytykuje Sherę za jego dotychczasowe występy. Shera nie traktuje jego uwag lekko i wysyła brutalną wiadomość do „Desi Hitmana”!

Match #5
ODB vs Susan

Zwyciężczyni: ODB

Po meczu Knockouts Champion Deonna Purrazzo i Kimber Lee oślepiają ODB! Jordynne Grace i Jazz wychodzą na ratunek, aż Knockouts Tag Team Champions Fire ‚N Flava dołączają do walki! Zanim tytuły Knockouts zostaną obronione na Sacrifice na IMPACT Plus, panujące mistrzynie stoją wysoko.

Scott D’Amore wydaje oświadczenie dotyczące Main Eventu Sacrifice!
TNA World Heavyweight Champion Moose wzywa wiceprezesa wykonawczego IMPACT Scotta D’Amore’a, aby wygłosić swoje oświadczenie dotyczące jego pojedynku z IMPACT World Championem Richem Swannem w najbliższą sobotę na Sacrifice. D’Amore podchodzi do ringu i zaprasza Swanna, by do nich dołączył. D’Amore mówi, że dwóch mistrzów świata to o jednego za dużo i robi z ich walki Title Unification Match zarówno o tytuły IMPACT jak i TNA World Heavyweight. Co więcej, zwycięzca pojedzie na Rebellion 24 kwietnia, gdzie zmierzy się z AEW World Champion Kenny Omegą w historycznym Title vs Title Matchu! Jak Moose i Swann gapią się na siebie w ringu, Don Callis jest widziany jak rozmawia z Kennym Omegą przez telefon. Don wypowiada słowa „…tak jak planowaliśmy” i na tym kończymy dzisiejszy odcinek IMPACT!