Już wkrótce: drugie show telewizyjne NXT!, Vince McMahon chce więcej “potworów” w WWE, EC3: “Po tym pomyśle zostałem od razu zwolniony z WWE”

» WWE NXT wkrótce powiększy się o jeden program. Wcześniej informowano, że Triple H sprawdzał budżet, aby sprawdzić, czy ma miejsce na kolejny program NXT. Wygląda na to, że niebawem ujrzymy kolejną nowość prosto spod skrzydeł WWE. Według Wrestling Inc, Triple H zebrał zespół, aby rozpocząć planowanie nowego show dla NXT. To byłoby jak „system drugorzędnej ligi” przed czarno-złotą marką. Były szef EVOLVE, Gabe Sapolsky, prowadzi ten nowy zespół. Dostał także „kilku agentów i pisarzy, aby pomóc mu poczuć się komfortowo w pisaniu dla telewizji”. Triple H jest wielkim fanem Sapolsky’ego i to doprowadziło go do tego stanowiska.

Chodzi o to, aby stworzyć show, które zostało opisane jako „NXT dla NXT”.

Nie jest jasne, jak ten nowy program zostanie zaprezentowany w telewizji, a to było wyzwanie. Mają pomysł, aby to „przypominało inną promocję na niektórych mniejszych rynkach”. House shows raczej nie powrócą, więc federacja robi z tego serial telewizyjny. Nie wspomniano, gdzie będzie emitowany ten nowy program. Łatwo założyć, że WWE umieści to w WWE Network. Według założeń, emisja ma rozpocząć się wraz z początkiem 2021 roku.

» Skłonność Vince’a McMahona do pushowania “dużych” mężczyzn jest dość dobrze znana. Nie bez powodu jego federacja była kiedyś nazywana The Land Of The Giants. McMahon szuka “potworów” i chce ich więcej. Lars Sullivan był głównym kandydatem na nowego Potwora, ale zniknął. W Wrestling Observer Newsletter zauważono, że Vince McMahon ma na oku więcej dużych mężczyzn. Wysłał mnóstwo ludzi na treningi dwa razy w tygodniu i potrzebuje nowego potwora.

Częściowo jest to spowodowane tym, że Vince chce więcej potworów na ringu, ponieważ historycznie, gdy biznes WWE jest zły, Vince obwinia mniejszych facetów na górze, ale teraz jego proces myślowy jest taki, że nie ma dużych facetów, którzy mogliby pracować na tym poziomie.

» Kariera EC3 w WWE była w dużej mierze krytykowana przez fanów, ponieważ federacja nie wykorzystywała potencjału wrestlera. W końcu rozstał się z WWE na początku roku i zaczął pracować dla innych federacji. EC3 udzielił niedawno wywiadu Chrisowi Van Vlietowi, w którym poruszono różne tematy.

Jedyna rzecz, która mnie tam trzymała? Chodziło o to, że mówię „o człowieku, jest pandemia. Moi rodzice mają małą firmę, moja rodzina może jej potrzebować. Nie mogę przepuścić tych pieniędzy, mogą ich potrzebować”

Następnie EC3 ujawnił, jak przedstawił Vince’owi McMahonowi pomysł postaci z „Fight Club” zaraz po powrocie z kontuzji. Został wyrzucony wkrótce po tym.

Mniej więcej w czasie WrestleManii wracałem z dość poważnego wstrząsu mózgu, który kosztował mnie około pięciu lub sześciu miesięcy. To naprawdę zmieniło moje życie i sprawiło, że pomyślałem o tej postaci. Przedstawiłem ten pomysł. Jestem przyzwoitym pisarzem, pisałem to na maszynie, to naprawdę świetna rzecz i dołączyłem do tego promo. Wysyłam to w środę, a dwie godziny później zostałem zwolniony!

Były WWE Superstar powiedział, że wtedy był więcej niż gotowy do opuszczenia federacji, kiedy powiedziano mu, że zostanie zwolniony.

W dniu, w którym wysłałem wspaniały pomysł, zostałem zwolniony! Pierwszą rzeczą, o której pomyślałem, było „och, nic mi nie jest z tym, wszystko w porządku. Nie martw się tym. Wszystko będzie dobrze ”. Następnie po prostu opublikowałem [to samo] promo na świecie [w YouTube]. Nie chciałem tylko, żeby ludzie myśleli, że siedziałem i nic nie robiłem.