Powrót Hall of Fame oraz pierwsze wprowadzenie w 2021 roku, John Laurinaitis z nową pozycją w WWE, wyjaśnienie dotyczące zakończenia Revolution zapowiedziane na Dynamite

» WWE ogłosiło, że w trakcie tygodnia Wrestlemanii 37 powróci ceremonia Hall of Fame. Odbędzie się ona we wtorek 6 kwietnia. Na ceremonii ujrzymy wprowadzenia dwóch klas – klasy 2020 oraz klasy 2021.

W ubiegłym roku nie doczekaliśmy się ceremonii Hall of Fame z powodu pandemii COVID-19, przez co w tym roku ujrzymy 2 klasy. W klasie 2020 roku znajdują się takie nazwiska jak: Batista, The Bella Twins, JBL, The British Bulldog, Jushin „Thunder” Liger oraz NWO (Hulk Hogan, Sean Waltman, Scott Hall, Kevin Nash)

Pierwszą osobą zapowiedzianą na klasę 2021 roku jest była mistrzyni kobiet Molly Holly. Osobą, która ogłosiło wprowadzenie Mighty Molly był Shane Helms (ogłosił on to w programie „The Bump”).

Molly Holly rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w 1997, a już w 1999 pojawiła się w WCW wraz z innymi Hall of Famerami „Macho Manem” Randym Savagem oraz Alaundra Blayze (wtedy Madusa). W WWE pojawiła się ona w 2000 roku ingerując w rywalizację pomiędzy jej storylinowymi kuzynami Hardcore Hollym i Crashem Holly przeciwko The Dudley Boyz.

Rok później Molly zaczęła pojawiać się w telewizji wraz z Hurricanem (Shane Helms) przy okazji wygrywając pas Hardcore. Molly udało wygrać się pas kobiet dwukrotnie trzymając go łącznie przez 301 dni. Najbardziej Molly Holly pamiętana jest za Wrestlemanię 20, na której po przegranej walce z Victoria o pas kobiet jej rywalka ogoliła ją na łyso. Molly odeszła z WWE w 2005 roku i zajęło jej 13 lat, aby powrócić do federacji jako jedna z zawodniczek w pierwszym Royal Rumble Matchu kobiet.

» Były generalny manager Raw i Smackdown John Laurinaitis otrzymał nową pozycję w WWE. Będzie on zajmował rolę Head of Talent Relations, którą zajmował od 2004 do 2012 roku.

Za czasów Johna WWE udało się podpisać takie nazwiska jak Daniel Bryan czy CM Punk.

John Laurinaitis znany jest przede wszystkim z jego pojawiania się w WWE TV na początku ubiegłej dekady, kiedy to był najpierw GM’em Raw, a później po wygranym feudzie z Teddym Longiem (drużyna Johna pokonała drużynę Teddy’ego na Wrestlemanii 28) GM’em Smackdown oraz z jego kariery w ringu w latach 90.

 

» W reklamie na wczorajszej tygodniówce Impact Wrestling Tony Khan zapewnił fanom wyjaśnienia dotyczące niewypalonego wybuchu, który zakończył galę Revolution.

Wygląda na to, że zakończenie Revolution zostanie wprowadzone jako element storyline’u i najprawdopodobniej Kenny Omega zostanie obwiniony za to całe zajście jako inżynier matchu.

„Dowiedzieliśmy się, że Kenny Omega może być najlepszym wrestlerem na świecie, ale jest on również okropny w budowaniu eksplodujących ringów.” – powiedział Khan na Impact.

Khan podkreślił również, że wybuch nie uszkodził poważnie Eddiego Kingstona oraz Jona Moxleya,

„Eddie Kingston po wszystkim może być świetnym przyjacielem. Jon Moxley może nie wygrał pasa z powrotem, ale wygrał on przyjaciela.”

„Eksplodujący ring nie był wystarczający, aby poważnie uszkodzić tej dwójki, ale to nie umniejsza temu co Eddie Kingston zrobił.”

Wrestling Observer wcześniej poinformował o tym, że Kenny Omega był wściekły na niewypał związany z jego konstrukcją.