Big Swole AEW MyWrestling

Big Swole z chorobą Leśniowskiego-Crohna, Wyniki tapingu WWE Main Event, Lilian Garcia informuje o śmierci swojej matki

» Od momentu dołączenia do AEW, Big Swole uważana jest za jedną z największych gwiazd kobiecego rosteru. Niestety rok 2021 nie rozpoczął się dla niej dobrze, ponieważ Tony Khan potwierdził, iż wrestlerka cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Dla osób, które nie wiedzą. To przewlekła choroba zapalenia jelit objawiająca się w postaci min. biegunki, gorączki, czy bólu brzucha.

W pewnym momencie stała się pretendentką. Otrzymała title shota. Nie pokonała Shidy, ale stoczyła świetny pojedynek. Bardzo lubię Swole. Niestety w 2021 roku nie będzie aktywna, ponieważ jest chora na Leśniowskiego-Crohna. Big Swole odpadła z turnieju o Women’s World Championship, ponieważ zaogniła się u niej choroba. Mam nadzieję, że kiedy poczuje się znacznie lepiej będzie mogła wrócić do akcji.

» Poniżej przedstawiamy wyniki tapingu WWE Main Event, który odbył się przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka Monday Night RAW.

Tag Team Match
Ricochet i Mansoor def. Drew Gulak i Akira Tozawa

Tag Team Match
MACE i T-BAR def. Lucha House Party

» Była spikerka WWE Lilian Garcia poinformowała o śmierci swojej matki. Mercedes Garcia zmarła w niedzielę w wieku 88 lat. 26 lutego Lilian zamieściła wpis informując w nim, że rak szybko postępuje, więc trzeba się przygotować na najgorsze. Mama byłej spikerki wielokrotnie walczyła z rakiem. Po raz pierwszy w 1989 roku (rak piersi).

Niebo zyskało anioła oraz piękną duszę mojej mamy. Moje serce płacze z powodu jej straty, ponieważ naprawdę wpłynęła na moje życie pod każdym względem. Od lekcji po przez przygody, które razem przeżyliśmy. Troszczyła się o mnie, a jej obecność była mi bardzo pomocna. Mamo będę za Tobą tęsknić. Dziękuję za uczynienie mnie silną kobietą, którą jestem dzisiaj i pokazanie, jak współcześnie wygląda empatia.