Mick Foley komentuje dołączenie Big Showa do AEW, Kontynuacja feudu Krossa z Escobarem, Dłuższa przerwa Kyle’a O’Reilly’ego

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera pogratulował swojemu przyjacielowi, Paulowi (The Big Show) podpisania wieloletniego kontraktu z AEW. W swoim wpisie utytułowany wrestler podał możliwe powody takiej, a nie innej decyzji największego atlety na świecie.

Życzę wszystkiego najlepszego mojemu przyjacielowi @PaulWight, który podpisał kontrakt z AEW. Domyślam się, że ten wielki koleś pomyślał, iż zrobił już wszystko, co było do zrobienia w @WWE – i że wciąż ma trochę gazu w zbiorniku.

Portal PWInsider.com poinformował, że w ubiegłym miesiącu WWE nie uzgodniło warunków nowego kontraktu z Big Showem (kilka dni po jego pojawieniu się na RAW Legends Night). Z raportu wynika, iż oficjele WWE wiedzieli o decyzji największego atlety na świecie, więc 19 lutego został przeniesiony do sekcji WWE Alumni. Debiut Paula w ringu AEW zapowiedziany został na przyszłotygodniowe Dynamite.

» Podczas środowego odcinka WWE NXT byliśmy świadkami kontynuacji feudu pomiędzy Karrionem Krossem, a WWE NXT Cruiserweight Championem Santosem Escobarem. Były WWE NXT Champion pokonał lidera Legado del Fantasma w non-title No DQ Matchu. Zgodnie z zasadami ustalonymi przez dyrektora generalnego NXT Williama Regala, gdyby Escobar nie zjawił się w NXT to zostałby pozbawiony tytułu mistrzowskiego i zawieszony na czas nieokreślony. Brawl pomiędzy wrestlerami rozpoczął się już na tylnym parkingu w WWE Performance Center. Przez większą część konfrontacji widzieliśmy, jak Kross walczy z Escobarem, Raulem Mendozą i Joaquinem Wildem. Po pojedynku były NXT Champion wspólnie ze Scarlett celebrował swoje zwycięstwo, jednocześnie ściskając kontuzjowane ramię. Walka trwała około 15 minut.
Po walce wrestlerzy w mediach społecznościowych wdali się w krótką dyskusję.

 

» Kyle O’Reilly będzie pauzował przez 4-6 tygodni z powodu kontuzji, jakiej nabawił się w trakcie ataku ze strony Adama Cole’a. Lider stajni The Undisputed Ery brutalnie zaatakował NXT Championa Finna Balora oraz swojego dawnego partnera pozostawiając go nieprzytomnego w ringu. Po zejściu z anteny show, Kyle został opatrzony przez służby medyczne. W trakcie środowego NXT TV pojawiła się aktualizacja, z której wynika, że O’Reilly’ego czeka 4/6 tygodniowa rehabilitacja. Vic Joseph potwierdził, że były członek The Undisputed Ery ma problem z przepukliną. Oczywiście jest to część storyline’u.