Gwiazdy wrestlingu komentują śmierć Jocephusa

W środę z niewyjaśnionych powodów zmarł wrestler występujący w NWA, czyli Jocephus (znany
również jako Joseph Hudson). Kilku wrestlerów za pośrednictwem twittera opublikowało wpisy
oddając hołd zmarłemu wrestlerowi.

Komentarz gwiazdy Impact Wrestling Jamesa Storma – To sprawi ból przez bardzo długi czas. Najtrudniejsze w wrestlingu z Jocephusem było to, że starał się nie śmiać z głupich rzeczy, które robił podczas meczu. Będzie mi go brakowało. Mały nieznany fakt – pomagał mi z materiałami głosowymi oraz tekstowymi do filmów DDC #Ripjocephus.

NWA Star Elijah Burke – Myśląc o rozmowach, które przeprowadziłem z Jocephusem znanym jako “The Question Mark podczas pracy w NWA. Zawsze sprawiał wrażenie optymistycznego, pozytywnego, delikatnego i zabawnego faceta. Naprawdę będę za nim tęsknił oraz za jego uśmiechem. Przesyłam kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

WWE NXT Star Drake Maverick – Jestem zasmucony faktem śmierci Josephusa. Był prawdziwym dżentelmenem. Moje myśli łączą się z jego rodziną,

Adam Pearce były wrestler NWA, a obecnie urzędnik WWE – Godspeed, Joseph, Josephus Hudson. Spoczywaj w pokoju proszę Pana.

AEW Star Rebel – Spoczywaj w mocy Jocephus. Byłeś jednym z najmilszych facetów. Zapamiętam Cię w ten sposób.

Matt Hardy – Byłem zszokowany, kiedy dowiedziałem się o śmierci Josephusa. Pracowałem z nim w 2016 roku dla @ImpactWrestling. Był bardzo miłym i kreatywnym facetem. Przesyłam kondolencje jego rodzinie. #RIPJosephHudson