Finn Balor vs Killer Kross na WrestleManii lub TakeOver?, Informacje dotyczące statusu EC3 w ROH, Virgil komentuje postawę Camerona Grimesa

» W internecie pojawia się wiele spekulacji dotyczących potencjalnego przeciwnika Finna Balora podczas WrestleManii 37. W podcaście “After The Bell” prowadzonym przez Coreya Gravesa wrestler z Europy wyznał, iż przygotowuje się do zmagań podczas kwietniowych wydarzeń NXT TakeOver i WrestleManii.

Gdybym mógł bronić tytuł mistrzowski jednej nocy podczas TakeOver oraz WrestleManii, byłby to wymarzony scenariusz. Podwójna obrona. Współczuję Karrionowi Krossowi oraz sytuacji, w której się znalazł, gdyż z powodu kontuzji musiał zrzec się mistrzostwa. Czuję, że zasługuje na szansę, czy to podczas TakeOver, czy WrestleManii.

W odpowiedzi na komentarz Finna Balora, Karrion Kross stwierdził, że byłby szczęśliwy z odzyskania tytułu mistrzowskiego, którego nigdy nie stracił.

W stu procentach. Tak, chciałbym zdobyć NXT Title na stadionie Raymond James Stadium. Nie wiem, kiedy zaczął się wylew zdjęć zapowiadający moją walkę z Balorem podczas WrestleManii. Może była to sugestia Finna Balora – ale ludzie od tygodni tworzą zdjęcia, na których umieszczają nas na tle WrestleManii. Mam nadzieję, że firma ich posłucha, ponieważ wydaje się, iż istnieje spore zainteresowanie i zapotrzebowanie.

Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Kross pokonał NXT Cruiserweight Championa Santosa Escobara w non-title No DQ Matchu

» Jakiś czas temu EC3 oficjalnie dołączył do federacji Ring of Honor.
Dziś rano firma ROH potwierdziła, że EC3 został nowym członkiem rosteru, jednak warunki kontraktu nie zostały ujawnione. Po odejściu z WWE, które było spowodowane redukcją zarobków wynikającą z pandemii koronawirusa. Następnie powrócił do Impact Wrestling (w październiku), gdzie kilkukrotnie się pojawił. W grudniu miał zmierzyć się z Jayem Briscoe na ROH Final Battle, ale były wrestler uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19, więc pojedynek został odwołany. Podczas zeszłotygodniowego odcinka ROH TV byliśmy świadkami powrotu EC3, który skonfrontował się z Briscoe. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów opublikowanych przez byłego Impact Championa.

» Były wrestler WWE Virgil chce być częścią nowego gimmicku prezentowanego przez Camerona Grimesa w WWE NXT.

Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Grimes próbował odtworzyć gimmick WWE Hall of Famera “The Million Dollar Mana” Teda DiBiasego Sr, który w przeszłości zatrudnił młodego Virgila. Od tego momentu pojawiło się sporo spekulacji na temat sprowadzenia The Million Dollar Mana do telewizji WWE NXT. Virgil za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z Grimesem twierdząc, że jest to najgorętsza kombinacja.

Najnowsze, najgorętsze połączenie od czasu połączenia makaronu i sałatki w OG @CGrimesWWE.