Jon Moxley ostrzega przed oglądaniem PPV, Toni Storm vs Io Shirai w WWE NXT TV, Lacey Evans potwierdza ciążę

Jon Moxley wysłał ważną wiadomość w kierunku swoich najbliższych przeciwników, zwłaszcza
takich jak Jim Cornette, który był krytyczny wobec hardcore gimmick matchów.

Wyłącz to – powiedział Moxley w wywiadzie prowadzonym przez Gary’ego Cassidy’ego z Inside The Ropes, odpowiadając jednocześnie na krytykę związaną z Barbed Wire Death Matchu na AEW Revolution. Powiedziałbym, że prawdopodobnie nie powinien oglądać wspomnianego PPV, a przynajmniej wyłączyć go przed wspomnianą walką.

7 marca będziemy świadkami niezwykle brutalnego matchu:

To świetna rzecz w AEW. Mamy coś dla każdego, ale nic nie może równać się z Exploding Barbed Wire Death Matchem, więc jeśli nie chcesz tego oglądać, zmień program. Jeśli uważasz, że twoje dziecko jest zbyt małe, aby obejrzeć trochę brutalnej walki, nie oglądaj tego.

Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o to, co może wydarzyć się w AEW. Chcę podziękować Tony’emu Khanowi i wszystkim z powodu umieszczenia mnie w takim miejscu. Jeśli chcecie zobaczyć Jona Moxleya na dziesiątym poziomie to upewnij się, że naprawdę chcesz to zrobić. Nie chcę, aby sponsorzy, TNT i Bleacher Report mieli do mnie pretensje po dokonanym fakcie. Będzie to coś niepodobne do tego, co dotychczas widzieliście.

Moxley był znany ze swoich brutalnych pojedynków podczas pracy na scenie niezależnej:

Myślę, że ostatnio brakowało tego czegoś w wrestlingu. Jest to coś czego brakowało w wrestlingu w ciągu ostatnich kilku lat. Naprawdę ryzykujemy swoim życiem, więc chcemy być doceniani.

Moxley ma szansę na zostanie dwukrotnym AEW World Championem. Aby tego dokonać będzie musiał pokonać Kenny’ego Omegę.

8 marca podczas odcinka WWE NXT TV odbędzie się konfrontacja z udziałem WWE NXT Women’s
Champion Io Shirai z Toni Storm. W trakcie środowego odcinka NXT TV obecna mistrzyni kobiet
pokonała Zoey Stark (dawniej Lacey Ryan) w non title matchu. Ta walka została zapowiedziana,
ponieważ generalny manager WWE NXT William Regal był pod wielkim wrażeniem debiutu
wspomnianej wrestlerki, która wówczas walczyła z Valentiną Feroz.

Po walce Io Shirai ze Stark wrestlerki podziękowały sobie, a następnie zjawiła się narzekająca Toni Storm. Według wrestlerki obecna mistrzyni kobiet NXT boi się konfrontacji z nią, gdyż na TakeOver: Vengeance Day przypięła Mercedes Martinez, ponieważ wie, iż nie może jej pokonać. Io zaakceptowała wyzwanie rzucone przez Storm. Jak dotąd dodatkowe pojedynki nie zostały zatwierdzone na NXT TV, 10 marca 2021 oprócz tag team matchu:

Zdjęcie

* Dakota Kai i Raquel Gonzalez vs. WWE Women’s Tag Team Champions Nia Jax & Shayna Baszler.

WWE RAW Women Lacey Evans wystąpiła w American Brain and Brawn, gdzie po raz kolejny potwierdziła, że jest w ciąży.

Będę miała dziecko. Nie spodziewałam się, że wydarzy się to już teraz. Kobiety w sportach rozrywkowych, nigdy nie wiadomo. Nie mam pracy biurowej, w której mogłabym pracować mimo wielkiego brzucha i siedzieć przy biurku z komputerem. Niestety muszę zachować spokój i zrobić sobie przerwę.

Kilka tygodni temu Evans ogłosiła, że jest w ciąży, więc pojawiły się spekulacje, iż ma być to część storyline’u z Charlotte Flair i WWE Hall of Famerem. Jednak portal Wrestling INC poinformował, że tak naprawdę to Evans jest w ciąży i nie będzie mogła zmierzyć się z Asuką w Elimination Chamber Matchu o RAW Women’s Championship.