Maria Kanellis chętna na pracę w Impact Wrestling, Oświadczenie NJPW i CMLL w sprawie współpracy, Title match na NJPW Castle Attack

» W trakcie 17-letniej przygody z wrestlingiem Maria Kanellis miała wzloty oraz upadki. First Lady wystąpiła w podcaście DropKick, w którym wypowiedziała się na temat Divas Search oraz współpracy z Paulem Heymanem w OVW:

Paul dał mi wiele możliwości, chociażby rozwoju, co jest niewiarygodne. On posiada wspaniały umysł do przemysłu i chce słuchać każdego wrestlera, który ma coś do powiedzenia. Możliwość współpracy z nim była niesamowita. Myślę, że najlepszą rzeczą w przypadku Paula jest to, że wrestling nie opiera się na tysiącach różnych momentów. Według Paula czasami warto zbudować jeden moment, który zostanie zapamiętany przez wszystkich. Jestem otwarta na wszystkie propozycje związane z wrestlingiem, ale nie jest to dla mnie priorytetem. Co innego mogę powiedzieć o moim mężu, ponieważ wrestling jest tym wszystkim, na czym mu zależy. Gdyby pojawiła się możliwość pracy np w Impact to bym ją przyjęła.

» NJPW oraz CMLL wydały oświadczenie dotyczące ich współpracy, która trwa od 12 lat.

W poniżej zamieszczonym oświadczeniu NJPW zapewniła fanów, że CMLL pozostanie wyłącznie partnerem biznesowym japońskiej firmy w Meksyku:

Bez przerwy od listopada 2009 roku New Japan Pro Wrestling i CMLL cieszą się wyjątkową i dobrze prosperującą współpracą. Dzięki temu gwiazdy CMLL podróżowały do Japonii każdego stycznia, a także często rywalizowały w Japonii. Natomiast gwiazdy NJPW mogły pracować w Meksyku dla CMLL. Niestety trwająca globalna pandemia COVID-19 uniemożliwiła Fantasticamanii pokazu w styczniu 2021 roku. Jednak New Japan Pro Wrestling chce zapewnić fanów, że relacje z CMLL są niezmienne, a wspomniana firma pozostanie partnerem biznesowym. New Japan Pro Wrestling z dumą wydaje wspólne oświadczenie z CMLL potwierdzające wzajemną współpracę. W przyszłości współpraca może przynieść o wiele więcej korzyści. Doceniamy wasze wsparcie.

» Kilka dni temu pojawiła się informacja dotycząca sześciomiesięcznej przerwy Hiromu Takahashiego. Pierwotnie miał on się zmierzyć z El Phantasmo w IWGP Junior Heavyweight Championship Matchu. Federacja New Japan Pro Wrestling potwierdziła, że rywalami El Phantasmo będą BUSHI oraz El Desperado, a zwycięzca zdobędzie IWGP Junior Heavyweight Championship.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na “Castle Attack” Night Two

Zdjęcie

IWGP Intercontinental Championship Match:

Kota Ibushi (c) vs. Tetsuya Naito

IWGP Junior Heavyweight Championship Match:

El Phantasmo vs. BUSHI vs. El Desperado

NEVER Openweight Championship Match:

Hiroshi Tanahashi (c) vs. Great-O-Khan

IWGP Heavyweight Tag Team Championships Match:

Tama Tonga & Tanga Loa (c) vs. Hirooki Goto & YOSHI-HASHI

Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii & Toru Yano vs. EVIL, Jay White & Chase Owens vs. Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima vs. Will Ospreay & Jeff Cobb