Sting i Darby Allin MyWrestling

Problem The Hardy Family po Revolution, Tony Khan dumny z postawy Darby’ego Allina, Nowy komentator w WWE

» Podczas gali AEW Revolution odbył się pojedynek z udziałem Hangmana Page’a oraz Matta Hardy’ego. Zwycięzcą tej walki został Page, co nie spodobało się Reby Hardy. Żona Matta za pośrednictwem Twittera poinformowała, że nie jest szczęśliwa z powodu utraty gotówki.

Przepraszam @RebyHardy…. Obiecuję, że odbijemy się po tym małym wypadku finansowym i będziemy lepsi niż kiedykolwiek. Zaufaj mi kochanie. P.S. – Gdybyś mogła przełożyć budowę toru gokartowego w The Hardy Compound na przyszły miesiąc, byłbym wdzięczny.

Oczywiście jest to część storyline’u. Hangman Page otrzymał wsparcie od członków The Dark Order, co oznacza iż ich współpraca nie umarła.

ZOBACZ TAKŻE >>> Monday Night RAW: 8 marca 2021 – Raport

» Tej samej nocy odbył się tag team match z udziałem Stinga, Briana Cage’a, Ricky’ego Starksa oraz TNT Championa Darby Allina, który zasłużył na uznanie. W trakcie jednego z wywiadów prezes AEW Tony Khan przyznał, że spory wkład w organizację street fight matchu miał Darby Allin.

On był idealnym partnerem dla Stinga. Przez kilka miesięcy planowaliśmy ten mecz. W zasadzie od momentu, kiedy po raz pierwszy rozmawiałem ze Stingiem o debiucie w AEW (koniec 2020 roku). Kiedy opowiedziałem o tym Darby’emu zaczęliśmy planować wykończenie oraz kilka kluczowych rzeczy tworząc ciekawą historię. Jest wielkim wizjonerem to jest to, co uwielbiam w wrestlingu, wspaniałe i kreatywne współprace. Kiedy ktoś, kto jest wielką gwiazdą i wizjonerem współpracuje z tobą i ma ciekawy plan, może zająć się bookingiem, promocją, czy produkcją telewizyjną. Wiem, że Darby posiada w sobie coś fajnego i często wpada na świetne pomysły, więc lubię z nim współpracować.

» WWE stara się poszerzyć swoją ofertę programową, przez co potrzebują coraz to większej ilości nowych komentatorów. Firma ujawniła podpisanie kontraktu z Kevinem Eganem, który w przeszłości pracował jako sports broadcaster. W telewizji WWE pojawiać się będzie jako Kevin Patrick. Z raportu wynika, iż ma być on odpowiedzialny za wywiady na zapleczu, komentowanie Main Event oraz RAW Talk. Takie posunięcie oznacza, że Charly Caruso zostanie odsunięta z programu.